اخبار

آزمون استخدام دبیر ۱۲ مرداد برگزار می‌شود پرشین طب

آزمون استخدام دبیر ۱۲ مرداد برگزار می‌شود پرشین طب

ثبت‌نام در آزمون استخدام دبیر آغاز شده است و این آزمون در تاریخ ۱۲ مرداد برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ثبت‌نام آزمون استخدام دبیر و هنرآموز هنرستان‌ها از روز گذشته در سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org شروع شده است و داوطلبان برای ثبت‌نام باید ۲۳۰ هزار تومان به صورت الکترونیک واریز کنند.

کارت شرکت در آزمون روز دوشنبه ۹ خرداد از طریق سایت سازمان سنجش توزیع می‌شود و آزمون روز پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد همچنین نتایج آزمون استخدامی حداکثر تا ۲۶ مرداد اعلام خواهد شد.

براساس نمره کسب شده افراد، به  تعداد سه برابر ظرفیت در هر شغل-محل جهت طی مراحل مربوطه معرفی خواهند شد.

آزمون استخدامی , وزارت آموزش و پرورش ,

داوطلبان باید پس از مرحله ارزیابی تکمیلی صلاحیت معلمی توسط مراکز ارزیابی و سایر عوامل مربوط در مجموع حداقل ۴۷۰ امتیاز از حداکثر امتیاز ممکن (۱۰۰۰) را کسب کنند.

بخشی از امتیاز اختصاص شده در این آزمون مربوط به قانون جوانی جمعیت و بدین شرح است: به ازای تأهل و نیز هر فرزند ۲ درصد، مجموعاً حداکثر تا ۱۰ درصد به امتیاز کسب شده آزمون کتبی داوطلب اضافه می‌شود.

این امتیازات مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر یا فرزند وی بالای ۲٫۵ نباشد.

اردیبهشت امسال نیز آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی، برگزار شد. در این آزمون ۲۴ هزار و ۶۹۴ آموزگار ابتدایی، ۲۳۳۲ آموزگار استثنایی و ۹۹۲ نفر آموزگار ویژه مناطق عشایری و مرزی جذب می‌شوند یعنی در مجموع ۲۸ هزار و ۱۸ آموزگار ابتدایی، استثنایی و ویژه مناطق مرزی و عشایری جذب می‌شوند.

در حالی که قرار بود نتایج این آزمون تا ۱۲ خرداد اعلام شود تا این لحظه این موضوع محقق نشده است. با این حال «عبدالرسول پورعباس» رئیس سازمان سنجش گفته بود: نتایج آزمون آموزگاری تا قبل از توزیع دفترچه دبیری منتشر می‌شود.

با این وجود تا این لحظه همچنان نتایج آزمون استخدام آموزگار اعلام نشده است و تأخیر در اعلام نتایج می‌تواند روال گزینش معلمان را دچار اخلال کند.

دفترچه آزمون استخدام دبیر را از اینجا مشاهده کنید.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا