اخبار

آغاز تحقیقات پلیس برای دستگیری عاملان سرقت از مربی تیم ملی فوتبال پرشین طب

آغاز تحقیقات پلیس برای دستگیری عاملان سرقت از مربی تیم ملی فوتبال پرشین طب

آغاز تحقیقات پلیس برای دستگیری عاملان سرقت از مربی تیم ملی فوتبال

تحقیقات در رابطه با شناسایی عاملان سرقت از مربی تیم ملی فوتبال توسط اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز پرونده سرقت از حمید مطهری مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در اتوبان مدرس جنوب به شمال، نرسیده به اتوبان صدر با دستور مقام قضایی در دستور تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس‌ آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت، عصر روز گذشته ۳ موتورسوار زورگیر با کمین برای مطهری، ابتدا آینه خودروی او را شکستند و به محض اینکه مربی تیم ملی شیشه را پایین داد که متوجه شود چه اتفاقی افتاده است، به وی حمله کردند.

در ادامه مشخص شد، حمید مطهری در جریان این سرقت مقاومت به خرج داده و تلاش کرده تا مانع سرقت زورگیران شود، اما درنهایت سارقان در حضور مردم در ترافیک اتوبان مدرس، گردنبند مربی تیم ملی را سرقت کرده و پا به فرار گذاشتند.

کارآگاهان پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده مذکور در دادسرای مربوطه با دستور مقام قضایی، راهی صحنه جرم شدند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی ابتدا هویت متهمان را شناسایی و در ادامه نسبت به دستگیری آنها اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، تحقیقات در رابطه با شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده توسط کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا