اخبار

آیا حقوق ۱۰۶ میلیون تومانی کارمند شهرداری تهران صحت دارد؟ پرشین طب

آیا حقوق ۱۰۶ میلیون تومانی کارمند شهرداری تهران صحت دارد؟ پرشین طب

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران درباره حواشی ایجادشده درباره فیش حقوقی منتشرشده با رقم ۱۰۶ میلیون تومانی یکی از پرنسل این مجموعه توضیح داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، رضا شرفی؛مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر پرداخت حق‌الزحمه ۱۰۶ میلیون تومانی به یکی از کارکنان این سازمان اظهار کرد: همانگونه که پیشتر بیان شده، این فیش مشتمل بر معوقات و بدهی‌ها بوده است.

وی خاطرنشان کرد: ۵۷ میلیون تومان از حقوق درج‌شده در فیش حقوقی مرداد ماه ۱۴۰۱، مجموع معوقات ۴ ماه فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیر ماه سال گذشته است. این معوقات ناشی از پرداختی علی‌الحساب، نسبت به میزان افزایش قانونی (ابلاغی شورای‌عالی کار) بوده که در موعد مقرر پرداخت نشده است.

مدیرعامل سازمان پسماند افزود: محل کار روزانه فرد موردنظر در مجموعه آرادکوه (آبعلی) مربوط به تفکیک زباله‌های عفونی و بیمارستانی است. نباید فراموش کرد این مجموعه، یکی از محیط‌های سخت و زیان‌آور شغلی است؛ طبق رویه دریافت صعوبت کار و دیگر مزایای مصوب جهت استمرار فعالیت در چنین شرایطی ابلاغ شده است ضمناً این فرد ۳۲ سال سابقه کاری داشته همچنین از خانواده معزز ایثارگران است.

شهرداری تهران ,

شرفی با بیان اینکه «در راستای شفاف‌سازی و دفاع از زحمات همکارانم در مجموعه پسماند، آخرین فیش حقوقی مربوط به فرودین‌ماه ۱۴۰۲ را با اجازه ایشان، در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهم»، تأکید کرد: علیرغم اعمال افزایش قانونی سال جدید، خالص دریافتی فرد در فروردین‌ ماه امسال، ۳۴میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا