اخبار

آیا "تخریب گلزار شهدای بهشت زهرا" صحت دارد؟ پرشین طب

آیا "تخریب گلزار شهدای بهشت زهرا" صحت دارد؟ پرشین طب

آیا "تخریب گلزار شهدای بهشت زهرا" صحت دارد؟ پرشین طب

روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س) درباره انتشار کلیپی با عنوان «تخریب گلزار شهدای بهشت زهرا (س)» توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی سازمان بهشت زهرا در واکنش به انتشار کلیپی با عنوان تخریب گلزار شهدای بهشت زهرا (س) اعلام کرد: اخیرا کلیپی صحنه‌سازی شده با عنوان “تخریب گلزار شهدا بهشت‌زهرا (س)” توسط فردی معلوم‌الحال در فضای مجازی منتشر شد و سر از رسانه‌های ضد انقلاب در آورد. فرد مذکور با دروغ‌پردازی دنبال باج‌گیری و برهم زدن امنیت روانی مردم و خانواده‌های معظم شهدا است.

اما واقعیت ماجرا چیست؟

۱- قطعات گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به عنوان یکی از بزرگترین ظرفیت‌های معنوی و میراث هویتی کشورمان دارای نابسامانی کالبدی و مشکلات زیرساختی فراوانی بوده که در طرح بهسازی با رعایت ملاحظات رهبر انقلاب و خانواده شهدا در دستور کار مرمت توسط سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری تهران قرار گرفته و یک بلوک از قطعه ۵۰ با همراهی و رضایت خانواده‌های معظم شهدای این قطعه در اردیبهشت ماه‌ ۱۴۰۲ به بهره‌برداری رسیده است و بر خلاف ادعای مطرح شده توسط فرد معلوم‌الحال، در جریان حضور رهبر معظم در گلزار شهدا (۱۱ بهمن ۱۴۰۱) با رضایت ایشان از این طرح استمرار یافته است.

۲- طرح بهسازی با یکسان‌سازی متفاوت است. در طرح بهسازی که مورد استقبال خانواده های معظم شهدا و زائران شهدا نیز قرار گرفته با حفظ سنگ مزار، حجله و کتیبه های شهدا، اقدام به مرمت کف، سقف، نور و فضای سبز می‌شود و خانواده‌های شهدا در دیگر قطعات بهشت زهرا نیر طی درخواست های متعدد خواستار اجرای این طرح در سایر قطعات‌ شده‌اند که پیرو این درخواست‌ها کار بهسازی بلوک دوم قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت‌زهرا نیز آغاز شده است.

۳- اما یک فرد معلوم‌الحال و سابقه‌دار که سابقه کیفری دارد امروز در اقدامی زشت و تحریف شده، تصاویری قدیمی که مربوط به طرح یکسان‌سازی سالهای قبل بوده را با صحنه‌سازی منتشر کرده است.

این فرد که به دلیل انحرافات گسترده، پدر و مادرش هم در بیانیه ای رسمی از وی اعلام برائت کرده‌اند، با وجود اطلاع از رضایت رهبر انقلاب، در اقدامی سخیف به خانواده‌های معظم شهدا بی احترامی و آنها را تهدید کرده است که باید علیه بهسازی قبور شهدا موضع بگیرند که با ایستادگی و مخالفت خانواده‌های معظم شهدا روبه رو شده و مجبور به ترک گلزار شده است!

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا