اخبار

ابتکار جدید پلیس گذرنامه برای صدور سریعتر گذرنامه اربعین پرشین طب

ابتکار جدید پلیس گذرنامه برای صدور سریعتر گذرنامه اربعین پرشین طب

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه از ارسال پیامک برای افرادی که گذرنامه با کمتر از ۶ ماه اعتبار تا زمان اربعین دارند و ابتکار عمل پلیس برای صدور سریعتر گذرنامه اربعین خبر داد.

سردار علی ذوالقدر؛ رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: به دلیل اینکه ۱۱۲ روز تا اربعین حسینی مانده و البته تعطیلات تابستان و پیک سفرهای خارجی هم پیش رو است، پلیس گذرنامه اقدام به ارسال پیامکی برای برخی از شهروندان کرده است.

وی افزود: برای شهروندانی که اعتبار گذرنامه آنها تا زمان اربعین (۱۵ شهریور ماه) کمتر از ۶ ماه است، پیامکی تحت عنوان “هموطن گرامی گذرنامه شما منقضی شده است؛  در صورتی که قصد حضور در راهپیمایی اربعین را دارید برای تمدید گذرنامه در سریعترین زمان به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه نمایید.” ارسال شده است تا شهروندان بتوانند مدیریت بهتری برای تعویض گذرنامه داشته باشند.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه بیان کرد: این پیامک ها با سرشماره POLICE برای افراد ارسال می‌شود و صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و هیچ لینک همراه این متن ارسال نمی‌شود.

ذوالقدر در پایان با بیان اینکه هزینه گذرنامه هیچ افزایش قیمتی نداشته و هنوز ۴۲۰ هزار تومان است، گفت: درخواست پلیس، افزایش اعتبار گذرنامه از ۵ سال به ۷ یا ۱۰ سال است اما هنوز این طرح به تصویب نرسیده است.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا