اخبار

ادامه برخورد با متخلفین ساخت‌وسازهای غیرمجاز/ تبدیل "بوستان ولایت" به پارک فناوری استارت‌آپ‌ها پرشین طب

ادامه برخورد با متخلفین ساخت‌وسازهای غیرمجاز/ تبدیل "بوستان ولایت" به پارک فناوری استارت‌آپ‌ها پرشین طب

شهردار منطقه ۱۹ از برخورد با متخلفین ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این منطقه خبر داد و گفت: در هفته جاری نیز بنا داریم بخش باقیمانده از ساخت‌وسازهای غیرمجاز را تخریب کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹ در حاشیه آیین آفتتاح شهردخت و سالن کنفرانس بوستان بانوان منطقه ۱۹ در قالب پنجاه و پنجمین پویش امید و افتخار و همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساختمان شهردخت منطقه ۱۹ با متراژ ۱۷۰۰ متر مربع و با تجهیزات کامل در بوستان منطقه امروز به بهره‌برداری خواهد رسید و در اختیار دختران و بانوان منطقه ۱۹ قرار خواهد گرفت.

وی افزود: همزمان با بهره‌برداری از ساختمان شهردخت، سالن کنفرانس بوستان بانوان نیز افتتاح خواهد شد؛ البته پیش از این ساختمان کنفرانس به ساختمان فرسوده بود که در نهایت طی یک زمان‌بندی ۳ ماهه این سالن بازسازی و تبدیل به سالن کنفرانس مجلل و مجهز در منطقه ۱۹ شده است.

شهردار منطقه ۱۹ تصریح کرد: یکی از موضوعات و تجارت دنیا بحث آی‌تی است و در کشور ما نیز با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در استارت‌‌آپ‌ها و فناوری نوین و شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین تاکید آقای زاکانی شهردار تهران به صورت جدی به موضوع فناوری‌های نوین و شرکت‌های دانش‌ بنیان ورود کرده‌ایم.

فرهادی ادامه داد: در همین ارتباط قرار است در پارک ولایت؛ پارک فناوری استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان فعالیت خود را آغاز کنند و این مجموعه می‌تواند کارکردی را در سطح ملی داشته باشد.

وی گفت: البته ساختمانی که امروز در قالب شهردخت و ساختمان خلاقانه به بهره‌برداری می‌رسد ویژه دختران و بانوان است و از ورود آقایان به این مجموعه ممانعت خواهد شد.

شهردار منطقه ۱۹ در ادامه درخصوص آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیرهمسطح تندگویان در منطقه تصریح کرد: این پروژه در اختیار سازمان فنی عمرانی شهرداری تهران است و به صورت جدی نیز این پروژه پیگیری و دنبال می‌شود و بنا بر اخبار شنیده شده قرار است تا پایان تابستان این پروژه به بهره‌برداری برسد.

فرهادی همچنین در خصوص اقدامات انجام شده از سوی شهرداری منطقه ۱۹ در قبال ساخت و سازهای غیرمجاز گفت: به شدت با این موضوع برخورد خواهیم کرد و با توجه به موضوعات باقیمانده، تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز همچنان ادامه دارد و این مسئله با جدیت پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به لزوم برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز گفت: این موضوع نیازمند همکاری ارگان‌های مختلف از جمله دستگاه قضا، نیروی انتظامی و … است. همچنین هفته گذشته بنا داشتیم با باقیمانده ساخت‌وسازهای غیرمجاز برخورد بکنیم که با توجه به مشکلاتی که پیش آمد برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در هفته جاری ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا