اخبار

ارثیه پدری منجر به قتل آتشین خواهر در شرق تهران + تصاویر پرشین طب

ارثیه پدری منجر به قتل آتشین خواهر در شرق تهران + تصاویر پرشین طب

مرد جوان بخاطر ارثیه پدری خواهرش را به آتش کشید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دوشنبه دهم اردیبهشت ماه، پرسنل انتظامات بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری، مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش اورژانس این مرکز درمانی، به پلیس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی پای در بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد زن جوانی مواجه شدند که براثر سوختگی به قتل رسیده بود.

تحقیقات اولیه حکایت از آن داشت مقتوله به‌دلایل نامشخصی توسط برادرش در یک خودروی شاسی‌بلند هدف ضربات چاقو قرار گرفته و سپس با پاشیدن بنزین روی بدنش، زنده زنده سوزانده شده است همچنین متهم در جریان ارتکاب جنایت خودش دچار سوختگی شده است.

در بررسی‌های بیشتر مشخص شد پس از آتش‌سوزی در خودرو، حریق توسط یک فرد غریبه با کپسول آتش‌نشانی خاموش شده است و خواهر و برادر جوان به‌دلیل سوختگی به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری منتقل شده‌اند.

اعترافات اولیه متهم

بررسی‌ها همچنان ادامه داشت تا اینکه صبح امروز متهم به شعبه دوم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات مقدماتی منتقل شد؛ وی گفت: از گذشته با خواهرم بخاطر ارثیه پدری که ۳ ماه قبل فوت کرده بود، درگیری داشتیم.

متهم ادامه داد: من قصد داشتم تا بعضی از لوازم خانه را به قیمت ۶۰ میلیون تومان بفروشم که خواهرم مخالف این موضوع بود؛ روز حادثه به خانه پدری در شرق تهران رفتم که خواهرم هم آمد اما در آنجا با یکدیگر شدیم؛ من فندک نداشتم و چاقو و بنزین نیز برای مقتوله بود که در خودرو قرار داشت.

مرد جوان گفت: داخل خودرو با خواهرم درگیر شدیم که در جریان این نزاع فقط با چاقویی که داخل خودرو بود چند ضربه به پای او زدم؛ حادثه ای که رخ داد از جلوی چشمانم کنار نمی‌رود!

به گزارش تسنیم، تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط قاضی محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دوم دادسرای امور جنایی، ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا