اخبار

اسامی مراکزمنتخب معاینه فنی تهران در روز عید قربان اعلام شد پرشین طب

اسامی مراکزمنتخب معاینه فنی تهران در روز عید قربان اعلام شد پرشین طب

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت ۸ مرکز معاینه فنی در روز عید سعید قربان در پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شادی مالکی؛ مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اظهار کرد: در روز عید سعید قربان مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و پنج مرکز شهید چمران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد سیار هنگام از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی گفت: با توجه به سفرهای تابستانی و اهمیت انجام معاینه فنی پیش از سفر به منظور اطمینان از صحت و سلامت ایمنی خودرو، جهت رفاه حال و تسهیل در خدمت رسانی به شهروندان به ویژه در ایام تعطیل که مشتریان با فراغت خاطر بیشتری می توانند از خدمات مراکز استفاده کنند این مجموعه بنا بر تقاضای مشتریان نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی در خصوص نحوه مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران گفت: در حال حاضر پذیرش در ۱۰ مرکز معاینه فنی شهر تهران مشتمل بر ۲۸ خط معاینه فنی خودروهای سبک صرفا اینترنتی انجام می شود.مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج، دماوند و شهید چمران و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام(شماره ۴) و هنگام (شماره ۸) تنها  با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت گیری اینترنتی در سامانه تهران من امکان پذیر است. در حال حاضر ظرفیت اینترنتی  ایجاد شده در این مراکز بیش از تقاضا است و شهروندان به راحتی می‌توانند با مراجعه به سایت بلافاصله در همان روز نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند. البته بجز۱۰ مرکز اشاره شده مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان پذیر است.

وی همچنین با اشاره به ارسال پیامک به شهروندان ۱۰ روز قبل از انقضا اعتبار گواهی معاینه فنی افزود: از شهروندان درخواست می‌شود چند روز پیش از اتمام اعتبار معاینه فنی خودروی خود  به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند تا در صورت شناسایی ایراد و نقص خودرو در مراکز فرصت کافی برای رفع آن داشته باشند.

گفتنی است در روزهای جمعه بالغ بر هشت مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس برقرار کنند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا