اخبار

اعتراف مرد شکاک به قتل همسرش در غرب تهران پرشین طب

اعتراف مرد شکاک به قتل همسرش در غرب تهران پرشین طب

مرد شکاک که همسر خود را در غرب تهران به قتل رسانده بود، به جنایت هولناک اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چندی قبل، مرد میانسالی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، گفت: چند روزی می‌شود که از همسرم خبری ندارم و تلفن همراهش خاموش است؛ در این مدت نیز با تمامی آشنایان تماس گرفتم اما کسی از او خبری ندارد؛ نگرانم بلایی سرش آمده باشد.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده، تیمی زبده از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی با دستور قاضی محمد وهابی؛ بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی، تحقیقات میدانی را آغاز کردند و با اقدامات فنی پی بردند‌، زن گمشده با همسرش اختلاف داشته و مرد میاسنال قصد دارد تا با اعلام این فقدانی، مسیر پرونده را تغییر دهد.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم، با دستور قضایی همسر زن گمشده را بازداشت و وی را هدف تحقیق قرار دادند؛ مظنون پرونده در تحقیقات ابتدایی ابتدا منکر جرم خود اما پس از گذشت چند وقت اوایل تیرماه، به یک جنایت هولناک اعتراف کرد.

مرد جنایتکار گفت: از گذشته با همسرم به دلیل مشکلات شخصی اختلافات داشتیم و این اواخر نیز به او مشکوک شده بودم که این موضوع باعث شد تا اختلافات ما زیاد شود؛ روز حادثه به خانه رفتم تا بتوانم با صحبت کردن به مشکلات خاتمه دهیم.

وی ادامه داد: خیلی زود با یکدگیر مشاجره پیدا کردیم که ناگهان با همسرم درگیر شدم و او را هول دادم که سرش به دیوار خورد و به قتل رسید؛ پس از اینکه متوجه شدم  او نفس نمی‌کشد جسد را داخل پتو پیچیدم و با خودروی خودم آن را  به بیابان‌های شهریار بردم و رها کردم.

پس از اعتراف صریح متهم به قتل همسرش، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و ماموران تیم تشخیص هویت با دستور قاضی جنایی راهی بیابان‌های شهریار شدند تا جسد مقتول را پیدا کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی محمد وهابی؛ بازپرس ویژه شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا