اخبار

اعلام روش‌های کمک به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در آستانه عید قربان پرشین طب

اعلام روش‌های کمک به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در آستانه عید قربان پرشین طب

روش‌های کمک به مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در آستانه عید قربان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دو نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور هر کدام به صورت جداگانه روش‌های کمک خیرین و نیکوکاران را در آستانه عید قربان و عید غدیر اعلام کردند.

پویش “عید تا عید” در سراسر کشور برگزار می‌شود

علی ربوبی؛  رئیس مرکز مشارکت‌های مردمی، موسسات غیردولتی و توانمندسازی سازمان بهزیستی با بیان اینکه سازمان بهزیستی هر ساله در ایام اعیاد ماه ذی‌الحجه پویش عید تا عید را از عید سعید قربان تا عید غدیر خم برگزار می‌کند، گفت: این پویش با هدف جلب مشارکت خیرین و نیکوکاران در سراسر کشور با هدف تامین بخشی از نیازهای معیشتی خانواده‌های نیازمند تحت پوشش سازمان بهزیستی در استان‌ها برگزار می‌شود.

وی افزود: در این پویش خیرین و مردم نیکوکار کشورمان می‌توانند نذورات و قربانی‌های خود را در عید قربان به جامعه هدف بهزیستی و از طریق ادارات کل بهزیستی استان‌ها، ادارات بهزیستی شهرستان‌ها و مجتمع‌ها و موسسات خیریه تحت پوشش سازمان بهزیستی اهدا کنند.

ربوبی در خصوص کمک‌های مردم در پویش عید تا عید سال گذشته گفت: در سال گذشته در این ایام ۹۳ میلیارد تومان مشارکت نقدی و غیرنقدی از طرف مردم اهدا شد که امیدواریم با همراهی و همیاری مردم خیر و نیکوکار ایران اسلامی امسال هم شاهد این کمک‌های خداپسندانه باشیم.

رئیس مرکز مشارکت‌های مردمی، موسسات غیر دولتی و توانمندسازی سازمان بهزیستی در خصوص نحوه مشارکت مردم و خیرین تصریح کرد: خیرین و مردم می‌توانند در این ایام مشارکت‌های نقدی خود را از طریق کد دستوری #۱۲۳* و یا واریز به شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ و یا از طریق نرم‌افزار موبایلی ۷۲۴ به سازمان بهزیستی و افراد نیازمند از جامعه هدف اهدا کنند.

اعلام روش‌های مشارکت مردمی در پویش “نذر قربانی”

حبیب‌اله آسوده؛ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد بیان کرد: پویش ملی نذر قربانی همانند سال‌های گذشته همزمان با عید سعید قربان کشور برگزار می‌شود. این طرح با همراهی مردم نیکوکار در قربانگاه‌های سراسر کشور و با محوریت مسجد مقدس جمکران در استان قم اجرا خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با دعوت از مردم و خیران برای مشارکت در این طرح گفت: مردم می‌توانند از طریق اهدای گوشت قربانی و یا به صورت نقدی در این طرح ملی که با هدف کمک به نیازمندان برگزار می‌شود، مشارکت کنند.

آسوده با اعلام روش‌های مشارکت مردم در پویش ملی نذر قربانی خاطرنشان کرد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۷۵۳۶ کد #۱۲* و #۸۸۷۷* به منظور جذب کمک‌های مردمی در عید قربان پیش‌بینی شده است؛ همچنین مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور، در روز عید سعید قربان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار برای خانواده‌های نیازمند هستند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا