اخبار

انتخاب شهرداری منطقه ۲۲ به عنوان "معین" در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی پرشین طب

انتخاب شهرداری منطقه ۲۲ به عنوان "معین" در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی پرشین طب

شهرداری منطقه ۲۲ به‌عنوان “معین” برای برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی انتخاب شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، امین توکلی‌زاده؛ معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران در نشست کلانشهرها در کرمان اظهار کرد: با تصمیم شهردار تهران، شهرداری منطقه ۲۲ به‌عنوان “معین” برای برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی انتخاب شد و همکاران ما تا انتهای این مراسم در کنار شهرداری کرمان هستند.

وی با پرداختن به تجربیات موفقی که معاونان فرهنگی کلانشهرها به‌ویژه در برگزاری مراسم اربعین داشتند، ابراز امیدواری کرد: این هم‌افزایی باعث برگزاری هرچه شکوهمندتر سومین مراسم بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی شود.

توکلی‌زاده با اشاره به پایان همه‌گیری بحران کرونا خاطرنشان کرد: امسال عملاً دومین سالی است که می‌توانیم یادواره حاج قاسم را به‌صورت عمومی برای همه اقشار و صنوف برگزار کرد.

معاون فرهنگی شهردار تهران همچنین از شکل‌گیری ستاد بزرگداشت سومین سالگرد شهید سلیمانی در تهران به ریاست دکتر مقدم‌فر و خانواده شهید در پایتخت خبر داد.

وی مساعدت و همکاری برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه بزرگداشت شهید سلیمانی را یکی دیگر از اهداف تشکیل این جلسه در شهر کرمان دانست و از تمام کلانشهرها درخواست کرد آستین همت را برای این منظور بالا بزنند.

به گزارش تسنیم، علیرضا نادعلی؛ سخنگوی شورای شهر تهران نیز در این باره از مشارکت شهرداری تهران برای بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: مدیریت شهری اعم از شورای شهر تهران و شهرداری نیز همانند سایر گروه‌های مردمی در برگزاری بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی مشارکت خواهند داشت.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا