بینایی سنجی

اپتومتریست اسمعیل ایری ، مینودشت

آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی اسماعیل ایری در مینودشت

اپتومتریست اسمعیل ایری ، مینودشت

اپتومتریست اسمعیل ایری ، مینودشت

در این مقاله از پرشین طب به بررسی و ارائه مشخصات ، آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی اپتومتریست اسمعیل ایری در شهر مینودشت استان گلستان میپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

خدمات بینایی سنجی اسمعیل ایری :

  • معاینه چشم
  • تجویز نمره عینک با کامپیوتر
  • درمان تنبلی چشم
  • ساخت و ارائه جدیدترین انواع عینک های طبی و آفتابی
  • تعیین نمره عینک و لنز

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست اسمعیل ایری در  مینودشت :

استان گلستان ،مینودشت ، خیابان شهید آوینی ، روبروی پارک شهرداری ، طبقه فوقانی مطب دکتر اوده

شماره تماس :

۰۱۷-۳۵۲۲۳۳۳۱

اپتومتریست اسمعیل ایری در شهرستان مینودشت ، یکی از مراکز پرطرفدار بینایی سنجی بوده که همه روزه میزبان تعداد زیادی از بیماران این حوزه میباشد. بدیهی است برای مراجعه به این مرکز بینایی سنجی نیاز به رزرو تلفنی داشته و از مراجعه حضوری بدون دریافت نوبت قبلی خودداری نمایید.شماره درج شده در این مقاله معتبر بوده و میتوانید جهت دریافت نوبت بینایی سنجی از آن استفاده نمایید.

همچنین، قبل از انتخاب نهایی یک مرکز بینایی سنجی، بهتر است مراجعه شخصی به مرکز را برای بررسی محیط، آشنایی با پزشکان و پرسنل، و پاسخگویی به سوالات شما در نظر بگیرید.برای انتخاب یک مرکز اپتومتری در شهرستان مینودشت استان گلستان میتوانید اپتومتریست اسمعیل ایری را مد نظر داشته باشید.

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در این مرکز بینایی سنجی و عینک سازی در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست اسمعیل ایری را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر مینودشت استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) این عینک سازی و یا شماره تماس اسمعیل ایری نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا