بینایی سنجی

اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی ، گرگان

آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی و عینک طبی ساعی گرگان

اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی ، گرگان

اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی ، گرگان

یکی دیگر از مراکز بینایی سنجی معتبر در سطح شهرستان گرگان استان گلستان ، مرکز بینایی سنجی و عینک طبی ساعی میباشد. اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی یکی از متخصصین اپتومتری در سطح شهر گرگان میباشد.

تخصص الناز بابایی ملک کلایی :

  • معاینه چشم
  • تعیین نمره عینک
  • تعیین نمره لنز
  • اصلاح انحراف چشم کودکان
  • درمان تنبلی چشم
  • ارائه و ساخت انواع عینک های طبی و آفتابی

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی در گرگان :

استان گلستان ، گرگان ، بلوار ناهارخوران ، روبروی حافظیه ، بین عدالت ۵۲ و ۵۴ ، عینک ساعی

شماره تماس :

۰۱۷-۳۲۵۳۵۲۰۵

مراجعه به اپتومتریست بسیار مهم است و دارای فواید زیادی است. در ادامه برخی از دلایل و ضرورت‌های مراجعه به اپتومتریست ( در این مقاله مشخصا الناز بابایی ملک کلایی ) را بررسی می‌کنیم:

  1. تشخیص اختلالات بینایی: اپتومتریست‌ها متخصص در تشخیص و ارزیابی اختلالات بینایی هستند. آن‌ها با استفاده از ابزارها و تجهیزات خاص می‌توانند نقص‌ها و مشکلات بینایی را شناسایی کنند. این شامل بررسی دقیق و اندازه‌گیری بینایی، اندازه‌گیری ترکیب دید، اندازه‌گیری فشار داخل چشم و سایر آزمون‌های مرتبط است.اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی یکی از متخصصین بینایی سنجی در شهرستان گرگان است که میتواند نیاز شما را از بابت شناسایی و درمان اختلالات بینایی ، رفع نماید.
  2. نظارت بر سلامت چشم: اپتومتریست‌ها قادرند به طور کامل سلامت چشم شما را ارزیابی کنند. آن‌ها می‌توانند اختلالات مربوط به سلامت چشم مانند انفراج، عفونت، التهابات و بیماری‌های مرتبط را تشخیص دهند. آن‌ها ممکن است نیاز به مطالعات عمیق‌تر و مراجعه به متخصصان دیگر را مشخص کنند.در ثورتیکه چشم شما نیاز به بررسی توسط یک پزشک را داشته باشد ، اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی با تشخیص این موضوع ، شما را به پزشکی دیگر ارجاع خواهد داد.
  3. تجویز عینک یا لنزهای تماسی: اگر بینایی شما نیاز به تجویز عینک یا لنزهای تماسی دارد، اپتومتریست مناسب‌ترین و تناسب‌بخش‌ترین راهکار را برای شما تعیین می‌کند. آن‌ها با استفاده از نتایج آزمون‌ها و ارزیابی دقیق، مشخص می‌کنند که آیا شما نیاز به عینک دارید و انتخاب مناسبی را برای شما انجام می‌دهند.
  4. پیگیری و مراقبت‌های بعدی: بر اساس نتایج آزمون‌ها و ارزیابی‌ها، ممکن است نیاز به پیگیری و مراقبت‌های بعدی داشته باشید. ممکن است پیشنهاد شود که در بازه زمانی خاصی دوباره مراجعه کنید تا سلامت چشم شما را پیگیری کنند و در صورت نیاز به تغییر در تجویزات چشمی شما اقدام کنند.

در کل، مراجعه به اپتومتریست به عنوان یک حرفه‌ای متخصص در زمینه بینایی و سلامت چشم بسیار حائز اهمیت است. اپتومترست الناز بابایی ملک کلایی با تجهیزات خاص و دانش فنی که دارد، به شما کمک می‌کند تا مشکلات بینایی خود را شناسایی و درمان کنید و برای حفظ سلامت چشم‌هایتان اقدامات لازم را انجام دهید.

 

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در مرکز بینایی سنجی در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر گرگان استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) مرکز بینایی سنجی و عینک طبی ساعی یا شماره تماس اپتومتریست الناز بابایی ملک کلایی نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا