بینایی سنجی

اپتومتریست جمیله عبداللهی ، گنبد

آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی و عینک آیدینگ در گنبدکاووس

اپتومتریست جمیله عبداللهی ، گنبد

اپتومتریست جمیله عبداللهی ، گنبد

در این مقاله از پرشین طب به معرفی یکی از اپتومتریست های مورد تایید در شهرستان گنبدکاووس، استان گلستان میپردازیم. اپتومتریست جمیله عبداللهی  ، متخصص اپتومتری در مرکز بینایی سنجی و عینک آیدینگ در شهرستان گنبد کاووس استان گلستان میباشد.

خدمات اپتومتریست جمیله عبداللهی :

  • معاینه چشم
  • تجویز عینک
  • درمان تنبلی چشم کودکان
  • ارائه انواع عینک های طبی و آفتابی
  • ارائه عینک های آفتابی نمره دار
  • تعیین نمره و ارائه انواع لنز

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست جمیله عبداللهی در گنبد کاووس :

گلستان ، گنبدکاووس ، ابتدای خیابان مطهری شرقی ( سرابی ) ، مجتمع نورسی ، ط همکف

شماره تماس :

۰۱۷-۳۳۲۴۰۳۸۹

اپتومتریست جمیله عبداللهی در شهر گنبدکاووس استان گلستان ، یکی از مراکز پرطرفدار بینایی سنجی بوده که همه روزه میزبان تعداد زیادی از بیماران این حوزه میباشد. بدیهی است برای مراجعه به مرکز بینایی سنجی و عینک آیدینگ نیاز به رزرو تلفنی داشته و از مراجعه حضوری بدون دریافت نوبت قبلی خودداری نمایید.شماره درج شده در این مقاله معتبر بوده و میتوانید جهت دریافت نوبت بینایی سنجی از آن استفاده نمایید.

نکته قابل ذکر توسط مدیریت سایت پرشین طب :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومترست جمیله عبداللهی را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر گنبدکاووس استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) مرکز بینایی سنجی جمیله عبداللهی و یا شماره تلفن مرکز بینایی سنجی و عینک آیدینگ نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا