بینایی سنجی

اپتومتریست حسین برزا ، گنبد

آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی حسین برزا در شهر گنبد

اپتومتریست حسین برزا ، گنبد

اپتومتریست حسین برزا ، گنبد

یکی دیگر از مراکز بینایی سنجی معتبر در سطح شهرستان گنبد استان گلستان ، متعلق به اپتومتریست حسین برزا متخصص بینایی سنجی و اپتومتری ، در شهر گنبد کاووس استان گلستان است.

خدمات بینایی سنجی حسین برزا :

  • معاینات چشم
  • درمان تنبلی چشم
  • بررسی و اصلاح تنبلی چشمی کودکان
  • تجویز لنزهای طبی و رنگی با کامپیوتر
  • تجویز عینک با کامپیوتر
  • ساخت عینک طبی با دستگاه اتوماتیک

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست حسین برزا در گنبدکاووس :

استان گلستان ،گنبدکاووس، خیابان گلشن شرقی ، نرسیده به نصرت ، پلاک ۱۳۷

شماره تماس :

۰۱۷-۳۳۲۲۲۱۹۵

۰۱۷-۳۳۲۲۹۴۸۳

اپتومتریست حسین برزا در شهرستان گنبد ، یکی از مراکز پرطرفدار بینایی سنجی بوده که همه روزه میزبان تعداد زیادی از بیماران این حوزه میباشد. بدیهی است برای مراجعه به این مرکز بینایی سنجی نیاز به رزرو تلفنی داشته و از مراجعه حضوری بدون دریافت نوبت قبلی خودداری نمایید.شماره درج شده در این مقاله معتبر بوده و میتوانید جهت دریافت نوبت بینایی سنجی از آن استفاده نمایید.

همچنین، قبل از انتخاب نهایی یک مرکز بینایی سنجی، بهتر است مراجعه شخصی به مرکز را برای بررسی محیط، آشنایی با پزشکان و پرسنل، و پاسخگویی به سوالات شما در نظر بگیرید.برای انتخاب یک مرکز اپتومتری در شهرستان گنبد میتوانید اپتومتریست حسین برزا را مد نظر داشته باشید.

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در این مرکز بینایی سنجی و عینک سازی در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست حسین برزا را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر گنبد استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) این عینک سازی و یا شماره تماس حسین برزا نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا