بینایی سنجی

اپتومتریست حمیدرضا ذبیحی ، کلاله

آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی ماهان شهرستان کلاله

اپتومتریست حمیدرضا ذبیحی ، کلاله

اپتومتریست حمیدرضا ذبیحی ، کلاله

در این مقاله از پرشین طب به بررسی و ارائه مشخصات ، آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی ماهان اپتومتریست حمیدرضا ذبیحی در شهر کلاله استان گلستان میپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

خدمات بینایی سنجی حمیدرضا ذبیحی :

  • معاینه چشم
  • تجویز عینک
  • تجویز لنز تماسی
  • درمان تنبلی چشم کودکان
  • مجهز به دستگاه های پیشرفته کامپیوتری
  • ساخت و فروش عینک های طبی و آفتابی

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست حمیدرضا ذبیحی در کلاله :

استان گلستان ، کلاله ، خیابان فراغی ، فراغی ۱۰ ، روبروی رستوران فرخنده

شماره تماس :

۰۱۷-۳۵۴۴۲۵۶۶

۰۹۱۵۵۰۰۱۷۲۷

برای پیدا کردن مرکز بینایی سنجی خوب در شهرستان کلاله، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

۱. مشاوره از پزشکان محلی: با مراجعه به پزشکان چشم پزشک محلی خود، می‌توانید از آن‌ها درباره مراکز بینایی سنجی معتبر در شهرستان کلاله سوال کنید. آن‌ها ممکن است اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند و به شما راهنمایی کنند.مرکز بینایی سنجی و عینک ماهان یکی از مراکز اپتومتری در این شهرستان میباشد.

۲. مراجعه به بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها: با مراجعه به بیمارستان‌ها و کلینیک‌های درمانی در شهرستان کلاله، می‌توانید از آن‌ها درباره مراکز بینایی سنجی مطلع شوید. آن‌ها ممکن است مراکزی را توصیه کنند یا از تجربه مراجع قبلی آگاهی داشته باشند.

۳. استفاده از منابع آنلاین: می‌توانید از منابع آنلاین مانند سایت‌های دایرکتوری پزشکان مانند پرشین طب که در این مقالبه به معرفی اپتومتریست حمیدرضا ذبیحی پرداخته و مراکز درمانی، برنامه‌های تلفن همراه، و نظرات بیماران استفاده کنید. این منابع می‌توانند به شما اطلاعات درباره مراکز بینایی سنجی موجود در شهرستان کلاله را ارائه دهند و نظرات و تجربیات دیگران را نیز به اشتراک بگذارند.

در هر صورت، قبل از انتخاب مرکز بینایی سنجی، می‌توانید نظرات و تجربیات دیگران را مطالعه کنید، با پزشکان محلی مشورت کنید و نیز با مراجعه شخصی به مراکز مختلف، اطلاعات لازم را بدست آورده و در نهایت تصمیم‌گیری صحیح را انجام دهید.

 

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در این مرکز بینایی سنجی و عینک ماهان در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست حمیدرضا ذبیحی را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر کلاله استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) عینک ماهان و یا شماره تماس اپتومتریست حمیدرضا ذبیحی نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا