بینایی سنجی

اپتومتریست سیده فاطمه حافظیان ، نکاء

آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی سیده فاطمه حافظیان شهرستان نکاء

اپتومتریست سیده فاطمه حافظیان ، نکاء

اپتومتریست سیده فاطمه حافظیان ، نکاء

در این مقاله از پرشین طب به معرفی یکی از اپتومتریست های مورد تایید در شهرستان نکاء، استان مازندران میپردازیم. اپتومتریست سیده فاطمه حافظیان  ، متخصص بینایی سنجی و اپتومتری ، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در شهرستان نکاء .

تخصص سیده فاطمه حافظیان :

  • تجویز عینک
  • تجویز لنز طبی و رنگی
  • معاینه کامل چشم
  • درمان تنبلی و انحرافات چشمی در کودکان
  • درمان سردردهای چشمی
  • ساخت و ارائه انواع عینک های طبی و آفتابی

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست سیده فاطمه حافظیان در نکاء :

مازندران / نکاء ، خیابان انقلاب ، روبروی بیمارستان امام حسین ، جنب داروخانه نیک زاد

شماره تماس :

۰۱۱-۳۴۷۲۸۸۴۴

۰۱۱-۳۴۷۲۸۸۳۳

اپتومتریست سیده فاطمه حافظیان در شهر نکاء استان مازندران ، یکی از مراکز بینایی سنجی بوده که مورد استقبال و اقبال جمع کثیری از مردم شهرستان نکاء قرار گرفته است.. توجه نمایید برای مراجعه به این مرکز بینایی سنجی نیاز به رزرو تلفنی داشته و از مراجعه حضوری بدون دریافت نوبت قبلی خودداری نمایید.شماره درج شده در این پست معتبر بوده و میتوانید جهت دریافت نوبت بینایی سنجی از آن استفاده نمایید.

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در مرکز بینایی سنجی در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست سیده فاطمه حافظیان را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر نکاء استان مازندران طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) مرکز بینایی سنجی و یا شماره تماس اپتومتریست سیده فاطمه حافظیان به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا