بینایی سنجی

اپتومتریست سید عباس حکیم ، تنکابن

آدرس و شماره تلفن عینک آپادانا شهسوار

اپتومتریست سید عباس حکیم ، تنکابن

اپتومتریست سید عباس حکیم ، تنکابن

در این مقاله از پرشین طب به معرفی یکی از اپتومتریست های مورد تایید در شهرستان تنکابن ( شهسوار ) ، استان مازندران میپردازیم. اپتومتریست سید عباس حکیم ، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو انجمن اپتومتری ایران، میپردازیم.

تخصص سید عباس حکیم :

  • بررسی و تشخیص بیماری های چشمی (بزرگسالان، کودکان)
  • تجویز و تعیین نمره عینک جهت اصلاح عیوب انکساری
  • تجویز انواع لنزهای طبی و رنگی
  • اندازه گیری میدان بینایی
  • ارائه ی درمان های غیر دارویی
  • انجام تست های تشخیصی
  • درمان تنبلی چشم، و…

آدرس و تلفن اپتومتریست سید عباس حکیم در شهسوار

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست سید عباس حکیم در تنکابن :

مازندران / شهسوار ( تنکابن ) ، میدان امام ، عینک آپادانا ( مراد حسینی )

۰۱۱-۵۴۲۲۲۱۱۰

اپتومتریست سید عباس حکیم در شهر شهسوار ( تنکابن ) ، یکی از مراکز پرطرفدار بینایی سنجی بوده که همه روزه میزبان تعداد زیادی از بیماران این حوزه میباشد. بدیهی است برای مراجعه به این مرکز بینایی سنجی نیاز به رزرو تلفنی داشته و از مراجعه حضوری بدون دریافت نوبت قبلی خودداری نمایید.شماره درج شده در این مقاله معتبر بوده و میتوانید جهت دریافت نوبت بینایی سنجی از آن استفاده نمایید.

نکته قابل ذکر توسط مدیریت سایت پرشین طب :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان مرکز بینایی سنجی سید عباس حکیم را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر تنکابن طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) مرکز بینایی سنجی سید عباس حکیم و یا شماره تلفن عینک آپادانا تنکابن نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا