بینایی سنجی

اپتومتریست شیما حسینی ، آزادشهر

آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی و عینک سازی دانشجو در آزادشهر

اپتومتریست شیما حسینی ، آزادشهر

اپتومتریست شیما حسینی ، آزادشهر

یکی دیگر از مراکز بینایی سنجی معتبر در سطح شهرستان آزادشهر استان گلستان ، متعلق به اپتومتریست شیما حسینی متخصص بینایی سنجی و اپتومتری ، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران ، مرکز بینایی سنجی و عینک سازی دانشجو در شهر آزادشهر استان گلستان است.

خدمات بینایی سنجی شیما حسینی :

  • عاینه چشم
  • تعیین نمره عینک با کامپیوتر
  • بررسی و اصلاح تنبلی چشم در کودکان
  • تجویز لنزهای طبی و رنگی

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست شیما حسینی در آزادشهر :

استان گلستان ، آزادشهر ، خیابان شهید بهشتی ( گرگان ) ، جنب بازار روز

شماره تماس :

۰۱۷-۳۵۷۲۲۲۳۵

تشخیص یک مرکز بینایی سنجی خوب می‌تواند به مراحل زیر تقسیم شود:

  1. مطالعه و تحقیق: اولین قدم برای تشخیص یک مرکز بینایی سنجی خوب، مطالعه و تحقیق درباره مراکز مختلف است. می‌توانید اطلاعات راجع به مراکز در منطقه خود را از طریق اینترنت، سایت‌های مربوطه، دایرکتوری‌های پزشکان و نظرات بیماران مطالعه کنید.در این مقاله از پرشین طب ما بررسی و ارائه اطلاعات اپتومتریست شیما حسینی در عینک سازی دانشجو پرداخته ایم.
  2. نظرات و تجربیات دیگران: مطالعه نظرات و تجربیات دیگران که از خدمات مراکز بینایی سنجی استفاده کرده‌اند، می‌تواند به شما در تشخیص کیفیت و اعتمادسازی نسبت به یک مرکز کمک کند. می‌توانید این نظرات را در سایت‌ها، انجمن‌ها، شبکه‌های اجتماعی و نظرسنجی‌ها جستجو کنید.
  3. مشاوره از پزشکان: مشاوره از پزشکان متخصص چشم می‌تواند به شما در تشخیص مرکز بینایی سنجی خوب کمک کند. پزشکان متخصص می‌توانند توصیه‌ها و راهنمایی‌های لازم را بر اساس دانش و تجربه خود به شما ارائه دهند.
  4. بررسی تجهیزات و فناوری: یک مرکز بینایی سنجی خوب باید دارای تجهیزات و فناوری مدرن و به روز باشد. قبل از انتخاب مرکز، می‌توانید درباره تجهیزات و فناوری‌های استفاده شده در آن مرکز مطلع شوید.
  5. بررسی تجربه و تخصص کادر درمانی: کادر درمانی یک مرکز بسیار مهم است. باید از تجربه، تخصص و صلاحیت پزشکان و پرسنل فنی در مرکز مورد نظر مطمئن شوید. ممکن است اطلاعاتی درباره تحصیلات و تجربه کاری آن‌ها در سایت مرکز، بروشورها یا با مشاوره مستقیم از مرکز قابل دسترس باشد.
  6. مقایسه قیمت و خدمات: قیمت‌ها و خدمات ارائه شده در مراکز مختلف قابل مقایسه هستند. شما می‌توانید قیمت‌ها و خدمات مراکز را مقایسه کنید و بر اساس نیازها و بودجه خود تصمیم‌گیری کنید.

همچنین، قبل از انتخاب نهایی یک مرکز بینایی سنجی، بهتر است مراجعه شخصی به مرکز را برای بررسی محیط، آشنایی با پزشکان و پرسنل، و پاسخگویی به سوالات شما در نظر بگیرید.برای انتخاب یک مرکز اپتومتری در شهرستان آزادشهر میتوانید اپتومتریست شیما حسینی در عینک سازی دانشچو را مد نظر داشته باشید.

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در مرکز بینایی سنجی و عینک سازی دانشجو در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست شیما حسینی را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر آزادشهر استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) عینک سازی دانشجو و  یا شماره تماس شیما حسینی نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا