بینایی سنجی

اپتومتریست طاهره بیاتی ، آزادشهر

آدرس و شماره تلفن مرکز بینایی سنجی و عینک ایلیا

اپتومتریست طاهره بیاتی ، آزادشهر

اپتومتریست طاهره بیاتی ، آزادشهر

یکی دیگر از مراکز بینایی سنجی معتبر در سطح شهرستان آزادشهر استان گلستان ، متعلق به اپتومتریست طاهره بیاتی متخصص بینایی سنجی و اپتومتری ، عینک ایلیا در شهر آزادشهر استان گلستان است.

خدمات بینایی سنجی طاهره بیاتی :

  • معاینات چشم
  • درمان تنبلی چشم در کودکان
  • اصلاح انحراف چشمی کودکان
  • مشاوره بینایی
  • تجویز عینک
  • تجویز لنز با کامپیوتر

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست طاهره بیاتی در آزادشهر :

استان گلستان ، آزادشهر ، خیابان گنبد ، مرکز بینایی سنجی و عینک ایلیا

شماره تماس :

۰۱۷-۳۵۷۲۲۴۸۳

برای پیدا کردن مرکز بینایی سنجی خوب در شهرستان آزادشهر، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

۱. مشاوره از پزشکان محلی: با مراجعه به پزشکان چشم پزشک محلی خود، می‌توانید از آن‌ها درباره مراکز بینایی سنجی معتبر در شهرستان آزادشهر سوال کنید. آن‌ها ممکن است اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند و به شما راهنمایی کنند.مرکز بینایی سنجی و عینک ایلیا یکی از مراکز اپتومتری در این شهرستان میباشد.

۲. مراجعه به بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها: با مراجعه به بیمارستان‌ها و کلینیک‌های درمانی در شهرستان آزادشهر، می‌توانید از آن‌ها درباره مراکز بینایی سنجی مطلع شوید. آن‌ها ممکن است مراکزی را توصیه کنند یا از تجربه مراجع قبلی آگاهی داشته باشند.

۳. استفاده از منابع آنلاین: می‌توانید از منابع آنلاین مانند سایت‌های دایرکتوری پزشکان مانند پرشین طب که در این مقالبه به معرفی اپتومتریست طاهره بیاتی پرداخته و مراکز درمانی، برنامه‌های تلفن همراه، و نظرات بیماران استفاده کنید. این منابع می‌توانند به شما اطلاعات درباره مراکز بینایی سنجی موجود در شهرستان آزادشهر را ارائه دهند و نظرات و تجربیات دیگران را نیز به اشتراک بگذارند.

در هر صورت، قبل از انتخاب مرکز بینایی سنجی، می‌توانید نظرات و تجربیات دیگران را مطالعه کنید، با پزشکان محلی مشورت کنید و نیز با مراجعه شخصی به مراکز مختلف، اطلاعات لازم را بدست آورده و در نهایت تصمیم‌گیری صحیح را انجام دهید.

 

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در این مرکز بینایی سنجی و عینک ایلیا در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست طاهره بیاتی را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر آزادشهر استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) عینک ایلیاو یا شماره تماس اپتومتریست طاهره بیاتی نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا