بینایی سنجی

اپتومتریست غلامرضا عبادیان ، ساری

آدرس و شماره تلفن عینک طبی شاهد نور ساری

اپتومتریست غلامرضا عبادیان ، ساری

اپتومتریست غلامرضا عبادیان ، ساری

در این مقاله از پرشین طب به معرفی یکی از اپتومتریست های مورد تایید در شهرستان ساری، استان مازندران میپردازیم. اپتومتریست غلامرضا عبادیان عضو انجمن علمی اپتومتری از دانشگاه ملی ایران ، متخصص بینایی سنجی و اپتومتری در شهرستان ساری ، عینک طبی شاهد نور  .

تخصص غلامرضا عبادیان :

  • تشخیص و درمان دوربینی
  • تجویز نمره عینک و لنز طبی با کامپیوتر
  • اصلاح انحرافات بینایی و لوچی کودکان
  • ساخت عینک های طبی ( معمولی ، دودید و تدریجی )

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست غلامرضا عبادیان در ساری :

مازندران / ساری ،ابتدای بلوار کشاورز ، ساختمان پزشکان دادخواه ، بالای آزمایشگاه فجر ، عینک طبی شاهد نور

شماره تماس :

۰۱۱-۳۳۲۳۹۶۶۰

اپتومتریست غلامرضا عبادیان در شهر ساری استان مازندران ، یکی از مراکز بینایی سنجی بوده که مورد استقبال و اقبال جمع کثیری از مردم شهرستان سازی قرار گرفته است.. توجه نمایید برای مراجعه به مرکز بینایی سنجی و عینک طبی شاهد نور نیاز به رزرو تلفنی داشته و از مراجعه حضوری بدون دریافت نوبت قبلی خودداری نمایید.شماره درج شده در این پست معتبر بوده و میتوانید جهت دریافت نوبت بینایی سنجی از آن استفاده نمایید.

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در مرکز بینایی سنجی در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومترست غلامرضا عبادیان را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر ساری استان مازندران طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) مرکز بینایی سنجی غلامرضا عبادیان و یا شماره تلفن مرکز بینایی سنجی شاهد نور نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا