بینایی سنجی

اپتومتریست نسرین جاجرمی ، گرگان

آدرس و شماره تماس بینایی سنجی و عینک طبی چشم به چشم در گرگان

اپتومتریست نسرین جاجرمی ، گرگان

اپتومتریست نسرین جاجرمی ، گرگان

یکی دیگر از مراکز بینایی سنجی معتبر در سطح شهرستان گرگان استان گلستان ، مرکز بینایی سنجی و عینک طبی چشم به چشم میباشد. اپتومتریست نسرین جاجرمی یکی از متخصصین اپتومتری در سطح شهر گرگان است.

تخصص نسرین جاجرمی :

  • معاینات چشم و بینایی
  • تعیین نمره لنز
  • تعیین نمره عینک
  • اصلاح انحراف چشم کودکان
  • درمان تنبلی چشم کودکان
  • ارائه و ساخت عینک طبی و آفتابی

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست نسرین جاجرمی در گرگان :

استان گلستان ، گرگان ، خیابان ولیعصر ، مجتمع صدرا ، پلاک ۱۳

شماره تماس :

۰۱۷-۳۲۳۲۸۶۲۶

در شهرستان گرگان استان گلستان، می‌توانید به اپتومتریست‌های متعددی مراجعه کنید. اپتومتریست‌ها در مراکز بینایی و نظارت بر سلامت چشم فعالیت می‌کنند. این مراکز معمولاً در نزدیکی بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و فروشگاه‌های عینک و لنز قرار دارند. جهت اطلاعات دقیق‌تر و یافتن اپتومتریست مناسب در گرگان، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  1. مشاوره محلی: می‌توانید از افراد محلی در گرگان مشاوره بگیرید. ساکنان محلی ممکن است با مراکز بینایی و اپتومتریست‌های معتبر در شهر آشنا باشند و به شما راهنمایی کنند.
  2. مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی معمولاً اپتومتریست‌های متخصص را در تیم‌های خود دارند. با مراجعه به این مراکز می‌توانید از خدمات اپتومتریستی استفاده کنید.
  3. جستجوی آنلاین: جستجوی آنلاین می‌تواند راهکار دیگری برای یافتن اپتومتریست در گرگان باشد. می‌توانید از موتورهای جستجو، نقشه‌های آنلاین، وب‌سایت‌های مربوطه و دسترسی به اطلاعات مراکز بینایی سنجی استفاده کنید. با جستجوی عبارات مانند “اپتومتریست گرگان”، ممکن است به نتایج مربوطه برسید.

در هر صورت، قبل از مراجعه به اپتومتریست، بهتر است تا از رضایتمندی بیماران قبلی، سوابق تحصیلی و حرفه‌ای، تجهیزات و فناوری‌های استفاده شده و محدوده خدمات آگاه شوید.در این مقاله از پرشین طب مشخصا اطلاعات اپتومتریست نسرین جاجرمی در اختیار شما قرار گرفته است تا بتوانید با مطالعه تخصص و خدمات میکز بینایی سنجی و عینک طبی چشم به چشم نسبت به انتخاب این مرکز تصمیم گیری و اقدام نمایید.

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در مرکز بینایی سنجی چشم به چشم در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست نسرین جاجرمی را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر گرگان استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) مرکز بینایی سنجی و عینک طبی چشم به چشم یا شماره تماس اپتومتریست نسرین جاجرمی نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا