بینایی سنجی

اپتومتریست پورنگ زندی در گرگان

آدرس و شماره تماس مرکز بینایی سنجی در شهر گرگان

اپتومتریست پورنگ زندی در گرگان

اپتومتریست پورنگ زندی در گرگان

امروز در پرشین طب به بررسی و معرفی یکی دیگر از مراکز بینایی سنجی در شهر گرگان استان گلستان میپردازیم. اپتومتریست پورنگ زندی ، متخصص بینایی سنجی و اپتومتری یکی از افراد ماهر در این زمینه در سطح شهرستان میباشد.

تخصص پورنگ زندی :

  • معاینه چشم
  • تعیین نمره لنز با کامپیوتر
  • تعیین نمره عینک به وسیله تجهیزات کامپیوتری
  • اصلاح انحراف چشم کودکان
  • درمان تنبلی چشم کودکان
  • ارائه عینک های طبی و آفتابی

 آدرس و شماره تلفن اپتومتریست پورنگ زندی در گرگان :

استان گلستان ، گرگان ، خیابان ولیعصر ، عدالت ۸ ، مجتمع مسیبی ، طبقه همکف

شماره تماس :

۰۱۷-۳۲۳۶۳۱۶۴

در شهرستان گرگان استان گلستان، می‌توانید به اپتومتریست‌های متعددی مراجعه کنید. اپتومتریست‌ها در مراکز بینایی و نظارت بر سلامت چشم فعالیت می‌کنند. این مراکز معمولاً در نزدیکی بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و فروشگاه‌های عینک و لنز قرار دارند. جهت اطلاعات دقیق‌تر و یافتن اپتومتریست مناسب در گرگان، ما پورنگ زندی را به شما معرفی میکنیم.

در هر صورت، قبل از مراجعه به اپتومتریست، بهتر است تا از رضایتمندی بیماران قبلی، سوابق تحصیلی و حرفه‌ای، تجهیزات و فناوری‌های استفاده شده و محدوده خدمات آگاه شوید.در این مقاله از پرشین طب مشخصا اطلاعات اپتومتریست پورنگ زندی در اختیار شما قرار گرفته است تا بتوانید با مطالعه تخصص و خدمات میکز بینایی سنجی و عینک طبی چشم به چشم نسبت به انتخاب این مرکز تصمیم گیری و اقدام نمایید.

لطفا قبل از رزرو تلفنی و یا حضور در این مرکز بینایی سنجی در نظر داشته باشید که :

سایت پرشین طب به هیچ عنوان، اپتومتریست پورنگ زندی را تایید و یا رد نمی نماید و صرفا اطلاعات این مرکز بینایی سنجی را جهت برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری ، منتشر نموده است. بدیهی است استفاده از خدمات این اپتومتریست در شهر گرگان استان گلستان طبق انتخاب و تشخیص خود کاربر بوده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال این انتخاب نخواهد داشت.

پزشک گرامی : درصورتیکه اطلاعات نشانی ( آدرس دفتر) این مرکز بینایی سنجی و عینک طبی یا شماره تماس اپتومتریست پورنگ زندی نیاز به بروز رسانی دارد ، درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نموده تا پس از بررسی ( در صورت امکان کارت ویزیت فعلی مرکز ارسال شود ) نسبت به بروزرسانی اطلاعات توسط پرشن طب ، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا