اخبار پزشکی

بخش اورژانس کلان بیمارستان غدیر آغاز به کار کرد اخبار سلامت

بخش اورژانس کلان بیمارستان غدیر آغاز به کار کرد اخبار سلامت

بخش اورژانس کلان بیمارستان غدیر آغاز به کار کرد اخبار سلامت

بخش اورژانس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی غدیر، از صبح دوشنبه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در حاشیه بازدید از اورژانس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی غدیر واقع در مجتمع بیمارستانی شهدای تجریش، اظهار داشت: پس از افتتاح بیمارستان غدیر، اورژانس این بیمارستان به صورت رسمی و عملیاتی از صبح دوشنبه با ۶٨ تخت فعال در مدار ارائه خدمت قرار گرفت.

به گفته وی، اورژانس بیمارستان غدیر با حمایت و پشتیبانی معاونت توسعه و مدیریت منابع، معاونت درمان دانشگاه و تلاش کادر بیمارستان خدمت رسانی را آغاز کرد.

زالی از پذیرش ۲۲ بیمار از صبح دوشنبه در اورژانس بیمارستان غدیر خبر داد و افزود: پیش‌بینی می‌شود با راه‌اندازی این بخش از بیمارستان غدیر ۳۰ تا ۴۰ درصد نسبت به ادوار گذشته پذیرش بیمار اورژانسی افزایش داشته باشد؛ به طوری که ماهانه بالغ بر ۱۰ هزار بیمار از این بخش خدمت دریافت کنند.

وی از دیگر مزایای این بخش از بیمارستان غدیر را وجود امکانات و فضای مناسب تشخیصی و درمانی دانست و گفت: اورژانس بیمارستان به بخش سی تی اسکن، آزمایشگاه، رادیولوژی، تصویربرداری و تمامی خدمات پاراکلینیک و درمانی مجهز است. در کنار این عوامل حضور تیم توانمند اورژانس اعم از پزشکی پرستاری و تیم‌های پشتیبانی منجر خواهد شد که این بخش از بیمارستان غدیر میزبان تعداد بیشتری از بیماران باشد.

زالی ادامه داد: تاکنون ۶۷ هزار بیمار در واحدهای کلینیکی درمانگاه، ۱۰۷ بیمار در مرکز اطفال و ۱۱۷ بیمار در مرکز پوست ویزیت شده‌اند. به تدریج با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمامی بخش‌ها به بیمارستان جدید منتقل خواهد شد و سعی می‌شود فرآیند انتقال همراه با پشتیبانی لازم بدون خلل در روند خدمت رسانی به بیماران همراه باشد.

وی در پایان عنوان کرد: اگر بیماری از طریق نظام ارجاع به سیستم درمانگاهی این بیمارستان انتقال داده شود همچون سایر مراکز خدمات را رایگان دریافت می‌کند.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا