اخبار

تاکید معاون شهردار بر دریافت تعرفه مصوب مجموعه‌های ورزشی توسط پیمانکاران پرشین طب

تاکید معاون شهردار بر دریافت تعرفه مصوب مجموعه‌های ورزشی توسط پیمانکاران پرشین طب

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران تاکید کرد: تمام پیمانکاران مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران موظف هستند تعرفه و هزینه مجموعه‌های ورزشی خود را بر اساس مصوبه شورا دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، امین توکلی‌زاده در افتتاحیه مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت که عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام آقامیری و محمد آخوندی اعضای شورای شهر تهران، سید مهدی صباغ شهردار منطقه یک، حسین اوجاقی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران در قالب پنجاه و چهارمین پویش امید و افتخار در محله شهرک نفت برگزار شد، اظهار کرد: پویش امید و افتخار به پنجاه و چهارمین ایستگاه خود رسید و در طی این مدت تلاش شد که پروژه‌های متوقف شده و رها تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی با اشاره به توقف و غفلت از پروژه‌ها در دوره گذشته گفت: پویش امید و افتخار جان دیگری به سطح شهر داد و شاید در ابتدای امر خیلی‌ها بر این باور بودند که شهرداری تهران نتواند کارهای بزرگی را انجام بدهد چرا که در ماه‌های پایانی مدیریت شهری گذشته، شهرداری برای پرداخت حقوق و مزایا نیز دچار مشکلات و چالش‌هایی بود اما با تلاش و همت همکارانمان و شورای شهر تهران، شرایط دیگری در سطح شهر رقم خورد و خوشبختانه از آن مسیرهای سخت عبور کردیم.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، ادامه داد: شهرداری تهران در طی پویش‌های گذشته، پروژه‌های متعددی یک به یک افتتاح کرده است و افتخار این مسئله برای مردم، اعضای شورای شهر و شهردار تهران است تا بتوانیم یک خدمترسانی موثری را به شهروندان داشته باشیم.

توکلی‌زاده با اشاره به تلاش‌های شهردار منطقه یک گفت: آقای صباغ زمانی که در شهرداری منطقه ۱۵ نیز حضور داشت منشاء خیر و برکت بود و در منطقه یک شاهد تحول و خدمترسانی مضاعف به شهروندان هستیم.

وی با اشاره به احیاء مجدد مجموعه‌های ورزشی تعطیل شده گفت: ۶۰ مرکز از گذشته تعطیل شده بودند که با تلاش انجام شده تعداد ۵۰ مرکز احیا و فعال شده است. البته شورای شهر تهران نیز در این زمینه همکاری نزدیکی را داشته و اعتبارات خوبی برای این مسئله تدارک دیده است و امیدواریم با تلاش و کوشش بتوانیم شرایط خوبی را در ارتباط با حوزه فرهنگی و ورزشی ایجاد کنیم.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اختصاص یک هزار میلیارد تومان از اعتبارات شهرداری به توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی گفت: پس از سال‌ها امسال شاهد افزایش اعتبارات در این حوزه هستیم تا تحولی در حوزه زیرساختی ایجاد شود.

توکلی‌زاده با اشاره به طرح جدید شهرداری تهران در ارتباط با احداث مجموعه‌های چند منظوره گفت: بنا بر تاکید شهردار تهران قرار است در کنار میادین میوه و تره‌بار، مجموعه‌های ورزشی نیز ساخته شود تا بتوانیم شاهد رشد و توسعه ورزش در شهر تهران باشیم.

وی با اشاره به تدارک شهرداری تهران در برگزاری رویدادهای فرهنگی و ورزشی تصریح کرد: سال گذشته رویداد قهرمان شهر با حضور ۶۰۰ هزار نفر از شهروندان انجام شد و فضای خوب و پرنشاط در سطح شهر ایجاد کرد.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ادامه داد: در روزهای پایانی سال گذشته نیز بازی‌های الکترونیکی در سطح شهر تهران اجرا شد که شاهد حضور نوجوانان در این رشته بودیم به طوریکه آنها کمتر در این رشته دیده شده بودند و انشاءالله این برنامه‌ها در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

توکلی‌زاده به برپایی و برگزاری جشنواره آرمان اشاره کرد و گفت: ذیل این جشنواره برنامه‌های ورزشی و … تدارک دیده شده است.

وی گفت: بر اساس تاکید شهرداری تهران تمامی پیمانکاران در مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران موظف به اخذ تعرفه رشته‌های ورزشی بر اساس مصوبه شورا هستند و نباید بیشتر از رقم‌های تعیین شده نسبت به دریافت هزینه اقدام کنند. ضمن اینکه این موضوع حائز اهمیت است که نرخ‌های مجموعه‌های ورزشی شهرداری از نرخ‌های دولتی پایین‌تر است علاوه بر این تاکید ما بر این است که برای اقشار آسیب‌پذیر در مناطق و محلات مختلف تهران به گونه‌ای عمل شود که آنها شرایط مناسب‌تری را برای استفاده از مجموعه‌های ورزشی داشته باشند.

به گزارش تسنیم،‌ در قالب پنجاه و چهارمین پویش امید و افتخار ۵ پروژه عمرانی و خدماتی و مقبره شهدای بوستان سیمرغ در شهرداری منطقه ۱۳ به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا