تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی ابن سینا در تالش

آدرس و شماره تماس فروشگاه تجهیزات پزشکی ابن سینا تالش

تجهیزات پزشکی ابن سینا در تالش

تجهیزات پزشکی ابن سینا در تالش

در این مطلب از پرشین طب،  آدرس و شماره تماس فروشگاه تجهیزات پزشکی ابن سینا در شهرستان تالش ، استان گیلان را خدمت شما دوستان ارائه مینماییم.مدیریت این مجموع بر عهده آقای صمید باد مسیحا میباشد.

از جمله خدمات ارائه شده در تجهیزات پزشکی ابن سینا میتوانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • تهیه و توزیع تجهیزات پزشکی
 • فروش و پخش تجهیزاتجراحی
 • تهیه و پخش تجهیزات اتوپدی
 • تهیه و توزیع تجهیزات بهداشتی
 • فروش و توزیع انواع ویلچر و واکر
 • فروش انواع دستگاه های قند خون
 • فروش دستگاه های فشار خون

آدرس و شماره تماس تجهیزات پزشکی ابن سینا در شهرستان تالش :

استان گیلان ، شهرستان تالش ، خیابان خرمشهر ، ابتدای خیابان معین ، ساختمان کاریز

شماره تماس تجهیزات پزشکی سید حسینی :

شماره تلفن:

۰۱۳-۴۴۲۲۱۱۵۱

موبایل :

۰۹۱۱۲۸۳۱۱۴۷

فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی معمولاً انواع محصولات و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند که به پزشکان، مراکز درمانی، و حتی بیماران کمک می‌کنند. در زیر، برخی از کالاها و خدمات معمولاً در فروشگاه‌ تجهیزات پزشکی ابن سینا قابل یافتن است:

 1. انواع وسایل و تجهیزات پزشکی اعم از دستگاه سنجش فشار خون، قندسنج، تست کرونا، اکوکاردیوگرافی و غیره، وسایل جراحی (اسکالپل، بلید، پینس، سوزن‌ها و غیره)، وسایل تنفسی (ماسک‌های تنفسی، تراپی تنفسی و غیره) و سایر وسایل پزشکی مورد نیاز پزشکان و مراکز درمانی.
 2. انواع لوازم و تجهیزات دندانپزشکی اعم از انواع لوازم دندانپزشکی مانند مواد روکش دندان، ابزارها و وسایل جراحی دندانپزشکی، دستگاه‌ها و تجهیزات برای پاکسازی و دیزینفکتانت‌ها.
 3. انواع لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی اعم از تجهیزات آزمایشگاهی مانند سانتریفیوژ، میکروسکوپ، سیستم‌های تصفیه آب، نمونه‌برداری و غیره.
 4. انواع لوازم و تجهیزات نگهداری و درمان بیمار اعم از انواع کالاهای نگهدارنده و درمانی مانند تخت بیمارستانی، صندلی‌های نیمه فشرده، ایسیوی وسایل پزشکی، پوشک بیمارستانی، تجهیزات تغذیه بیمار و غیره.

توجه داشته باشید که محصولات و خدمات موجود در هر فروشگاه ممکن است متفاوت باشد و بسته به نوع فروشگاه و نیازهای مشتریان متغیر باشد.

قابل توجه مراجعه کنندگان و کاربران سایت پرشین طب که در حال مطالعه این مقاله هستند:

وبسایت پرشین طب در این پست صرفا به معرفی تجهیزات پزشکی ابن سینا در شهرستان تالش پرداخته و هیچگونه منفعتی نسبت به استفاده شما از خدمات و محصولات این مرکز ندارد . بدیهی است که استفاده از خدمات این فروشگاه تجهیزات پزشکی ، به تشخیص خودتان انجام شده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات تجهیزات پزشکی سید حسینی ندارد.

مدیریت محترم تجهیزات پزشکی ابن سینا توجه فرمایید:

در صورتیکه اطلاعات مندرج در این مقاله اعم از آدرس و شماره تماس های ذکر شده ، اشتباه درج گردیده و یا تغییر نموده است، از طریق قسمت تماس با ما سایت ، نسبت به ارسال مشخصات بروز ( در صورت امکان ، ارسال کارت ویزیت ) ، اقدام نموده تا در اولین فرصت نسبت به آپدیت مشخصات اقدام نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا