تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی سید حسینی در آستارا

آدرس و شماره تلفن تجهیزات پزشکی سید حسینی در شهر آستارا

تجهیزات پزشکی سید حسینی در آستارا

تجهیزات پزشکی سید حسینی در آستارا

در این مطلب از پرشین طب،  آدرس و شماره تماس فروشگاه تجهیزات پزشکی سید حسینی در شهرستان آستارا ، استان گیلان را خدمت شما دوستان ارائه مینماییم.

از جمله خدمات ارائه شده در تجهیزات پزشکی سید حسینی میتوانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • تهیه و توزیع انواع فشار سنج
 • توزیع انواع دستگاه قند
 • تهیه و توزیع نوار قند
 • فروش انواع کفش های طبی
 • فروش و پخش انواع لوازم مصرفی بیمارستانی
 • تهیه و توزیع لوازم ارتوپدی
 • پخش لوازم دندانپزشکی
 • تهیه و توزیع لوازم آزمایشگاهی

آدرس و شماره تماس تجهیزات پزشکی سید حسینی در شهرستان آستارا :

استان گیلان ، شهرستان آستارا ، روبروی اورژانس ، جنب داروخانه دکتر عرب زاده ، جنب تاکسی تلفنی توفیق

شماره تماس تجهیزات پزشکی سید حسینی :

شماره تلفن:

۰۱۳-۴۴۸۲۱۵۷۹

موبایل :

۰۹۱۱۱۳۹۷۵۰۷

۰۹۱۱۳۸۳۴۳۱۲

فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی معمولاً انواع محصولات و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند که به پزشکان، مراکز درمانی، و حتی بیماران کمک می‌کنند. در زیر، برخی از کالاها و خدمات معمولاً در فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی سید حسینی قابل یافتن است:

 1. وسایل و تجهیزات پزشکی: شامل انواع وسایل و تجهیزات پزشکی مانند تجهیزات تشخیصی (سنجش فشار خون، قندسنج، تست کرونا، اکوکاردیوگرافی و غیره)، وسایل جراحی (اسکالپل، بلید، پینس، سوزن‌ها و غیره)، وسایل تنفسی (ماسک‌های تنفسی، تراپی تنفسی و غیره) و سایر وسایل پزشکی مورد نیاز پزشکان و مراکز درمانی.
 2. لوازم و تجهیزات دندانپزشکی: شامل انواع لوازم دندانپزشکی مانند مواد روکش دندان، ابزارها و وسایل جراحی دندانپزشکی، دستگاه‌ها و تجهیزات برای پاکسازی و دیزینفکتانت‌ها.
 3. لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی: شامل انواع تجهیزات آزمایشگاهی مانند سانتریفیوژ، میکروسکوپ، سیستم‌های تصفیه آب، نمونه‌برداری و غیره.
 4. لوازم و تجهیزات نگهداری و درمان بیمار: شامل انواع کالاهای نگهدارنده و درمانی مانند تخت بیمارستانی، صندلی‌های نیمه فشرده، ایسیوی وسایل پزشکی، پوشک بیمارستانی، تجهیزات تغذیه بیمار و غیره.
 5. مواد و محصولات مراقبتی و بهداشتی: شامل انواع محصولات بهداشتی و مراقبتی مانند دستکش پزشکی، ماسک صورت، ضد عفونی کننده‌ها، ضدعفونی کننده‌های دست، کرم‌ها و ضد عفونی کننده‌های پوست.
 6. خدمات پس از فروش: برخی فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی خدمات پس از فروش مانند تعمیر و خدمات فنی، به روز رسانی تجهیزات و آموزش به کاربران ارائه می‌دهند.

توجه داشته باشید که محصولات و خدمات موجود در هر فروشگاه ممکن است متفاوت باشد و بسته به نوع فروشگاه و نیازهای مشتریان متغیر باشد.

قابل توجه مراجعه کنندگان و کاربران سایت پرشین طب که در حال مطالعه این مقاله هستند:

وبسایت پرشین طب در این پست صرفا به معرفی تجهیزات پزشکی سید حسینی در شهرستان آستارا پرداخته و هیچگونه منفعتی نسبت به استفاده شما از خدمات و محصولات این مرکز ندارد . بدیهی است که استفاده از خدمات این فروشگاه تجهیزات پزشکی ، به تشخیص خودتان انجام شده و وبسایت پرشین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات تجهیزات پزشکی سید حسینی ندارد.

مدیریت محترم تجهیزات پزشکی سید حسینی توجه فرمایید:

در صورتیکه اطلاعات مندرج در این مقاله اعم از آدرس و شماره تماس های ذکر شده ، اشتباه درج گردیده و یا تغییر نموده است، از طریق قسمت تماس با ما سایت ، نسبت به ارسال مشخصات بروز ( در صورت امکان ، ارسال کارت ویزیت ) ، اقدام نموده تا در اولین فرصت نسبت به آپدیت مشخصات اقدام نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا