اخبار

تحقق ۱۴۰ درصدی بودجه مصوب شورای شهر تهران در سال ۱۴۰۱ پرشین طب

تحقق ۱۴۰ درصدی بودجه مصوب شورای شهر تهران در سال ۱۴۰۱ پرشین طب

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران از تحقق ۱۴۰ درصدی بودجه مصوب شورای شهر تهران در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نشست شورای شهرداران مناطق ۲۲ گانه با حضور علیرضا جاوید معاون هماهنگی امورمناطق شهرداری تهران و شهرداران مناطق و مشاورین حوزه معاونت با محوریت ارزیابی عملکردی مناطق، امروز چهارشنبه برگزار شد.

علیرضا جاوید معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران ضمن گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر روز مقاومت، ایثار و پیروزی و تقارن این ایام با دهه کرامت توفیق خدمت و بندگی را از جمله مواهب الهی دانست که در طول زندگی انسان نصیب اشخاص خواهد شد.

 

وی در ادامه ضمن بررسی عملکرد مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بر مبنای گزارش اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق لزوم برنامه‌ریزی جدی در حوزه‌های درآمدی و نگهداشتی شهر در نیمه نخست سال ۱۴۰۲ را مطرح و از تلاش‌های مناطق ۲۲ گانه در تحقق مباحث بودجه‌ای و بویژه تحقق ۱۴۷ درصدی بودجه مصوب شورای شهر تهران در سال ۱۴۰۱ تقدیر کرد.

جاوید با اشاره به ایام دهه کرامت، از ویژه برنامه شهرداری تهران در برخی مناطق مرکزی شهر به منظور بالا بردن نشاط اجتماعی و ترویج روح معنوی این ایام در بین شهروندان خبر داد و همکاری همه جانبه مناطق را با معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در جهت تحقق این مهم را خواستار شد.

در ادامه شهرداران مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با ارائه پیشنهاداتی در خصوص ابلاغ مصوبات و دستورالعمل‌های ستادی بویژه در حوزه مناقصات و کفایت اسناد برای بالابردن ظرفیت‌های اجرایی و عملکردی مناطق، خواستار لزوم تسریع در ابلاغ اینگونه مصوبات از واحدهای ستادی شدند.

به گزارش تسنیم، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران از اضافه شدن موارد مطرح شده به ارزیابی های آتی مناطق ۲۲ گانه شهر خبر داد و بر ضرورت ارائه دقیق آمار و گزارشات مناطق تأکید کرد.

وی افزود: ارائه گزارش دقیق و مستند بر طبق شاخص‌های ابلاغی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق را راهگشای پیشبرد اهداف مدیریت شهری در ارائه خدمت هرچه بهتر به شهروندان تهرانی دانست.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا