اخبار

تسهیل در روند احداث جایگاه سوخت تک سکو در پایتخت پرشین طب

تسهیل در روند احداث جایگاه سوخت تک سکو در پایتخت پرشین طب

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از قول مساعد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای تسهیل روند ساخت جایگاه سوخت تک سکو در پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سعید بیگی؛ مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اشاره به نشست مشترک خود با فریدون یاسمن، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران از همکاری و تسریع این شرکت در روند صدور مجوز راه‌اندازی جایگاه‌های سوخت تک ‌سکو در تهران خبر داد.

بیگی در این خصوص گفت: مصوبه شورای شهر تهران شهرداری را ملزم به احداث جایگاه‌های سوخت تک سکو در پایتخت کرده است. با این حال، به دلیل عواملی که خارج از اختیار شهرداری تهران بود، اجرای این مصوبه به تعویق افتاده است.

وی ادامه داد: شرکت ساماندهی در ماه‌های اخیر تمامی مقدمات را فراهم و قرارداد های لازم را تهیه کرده است اما شروع عملیات اجرایی منوط به صدور مجوز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران است.

بیگی با بیان این که موضوع صدور مجوز برای جایگاه‌های سوخت تک سکو باید در کمسیونی خاص طرح و تایید شود، گفت: ۲۰ نقطه از تهران را برای این کاربری به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی معرفی کردیم و شرایط را شرح دادیم.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران ضمن تشکر از همراهی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تهران برای اجرای مصوبه شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: فریدون یاسمی؛ مدیر منطقه تهران قول داد که الزامات برگزاری کمسیون تا آخر هفته جاری فراهم شود و کمیسیون با بررسی ۲۰ نقطه معرفی شده، مناطق واجد شرایط را برای صدور مجوز و آغاز فاز عملیات اجرایی معرفی کند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا