اخبار

تشکیل کارگروه ساماندهی "بازار تهران" با محوریت شهرداری تهران پرشین طب

تشکیل کارگروه ساماندهی "بازار تهران" با محوریت شهرداری تهران پرشین طب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت:کارگروهی با محوریت شهرداری تهران و همراهی همه نهادهای مسئول و با حمایت‌های استاندار محترم تهران در راستای ساماندهی بازار تهران تشکیل می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حسین نظری؛ معاون خدمات شهری شهرداری تهران اظهار کرد: جلسه‌ای در استانداری تهران با محوریت استانداری تهران و تمامی دستگاه‌ها، نهادهای اجرایی ذی‌ربط و اصناف بازار تهران با محوریت ساماندهی بازار تهران تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه شهرداری منطقه ۱۲ به لحاظ استقرار جغرافیایی بازار تهران در این منطقه به ارائه گزارشاتی پیرامون مخاطرات موجود در بازار تهران اعم از عدم وجود ایمنی‌های لازم، مخاطرات ناشی از بافت فرسوده موجود در آن، وجود انبارهای گوناگون کالا در بازار تهران و نیز پیگیری‌ها و جلسات متعدد این منطقه در این خصوص ارائه کرد و در ادامه نهادهای دیگر نیز به بیان گزارشاتی پیرامون این موضوع پرداختند.

نظری تأکید کرد: آنچه در موضوع بازار تهران حائز اهمیت است مسئله خروج کارگاه‌های تولیدی و انبار کالا از بازار تهران است که یکی از نکته‌های مهم مطرح در این جلسه بود. در صورتی که این دو فعالیت و فرایند فوق از بازار تهران منتقل و به مکان مناسبی هدایت شوند و بازار تهران تنها مکانی برای عرضه کالا و معامله کالا در حد معقول و با مشورت و همراهی کلیه نهادها و دستگاه‌های اجرایی و همچنین اصناف تهران؛ سیاست‌گذاری شود، ما در بازار تهران شاهد رخداد مناسبی خواهیم بود.

معاون شهردار تهران ادامه داد: پس از انجام اقدامات لازم، مرمت و بازسازی بازار و همچنین رفع مخاطرات موجود در بازار، می‌تواند آینده خوبی را برای بازار تهران رقم بزند و به اصلاح و رفع مشکلات بازار تهران خواهد انجامید.

به گفته نظری، در جلسه کارگروه ستاد مدیریت بحران استان تهران؛ استاندار تهران ضمن تأکید بر پای کار بودن تمامی نهادهای ذی‌ربط؛ مقرر شد در فرصت یک هفته کارگروهی با محوریت شهرداری تهران و همراهی همه نهادهای مسئول و با حمایت های استاندار محترم تهران مجموعه اقدامات پیگیری شود و إن‌شاءالله به‌‌زودی شاهد نتایج مطلوبی در این زمینه خواهیم بود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا