اخبار

تغییر نام ۹ معبر و یک پل در پایتخت پرشین طب

تغییر نام ۹ معبر و یک پل در پایتخت پرشین طب

همزمان با یکصد و هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، نام ۹ معبر و یک پل در پایتخت با اکثریت آراء موافق اعضا، تغییر کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران به دنبال مصوبه سیصد و بیست و هشتمین جلسه متوالی کمیسیون نام‌گذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی شهر تهران، تغییر نام ۹ معبر و یک پل در یکصد و هجدهمین جلسه شورای اسلامی تهران و با ۱۸ رأی موافق به تصویب رسید.

بر همین اساس نام کوچه مهدیه واقع در خیابان شهید کچویی پاچنار در منطقه یک به نام شهید سید حسین مسعودیان، کوچه نهم در خیابان شیخ بهایی شمالی واقع در منطقه سه با حفظ شماره به نام شهید محمد ابراهیم حمیدی، کوچه ۹/۳۵ حدفاصل خیابان نهم و دهم نیروی هوایی واقع در منطقه ۱۳ با حفظ شماره به نام شهید ابوالقاسم زینعلی سیاوشانی، پل صفا در بزرگراه امام علی (ع) واقع در منطقه ۱۳ به نام شهید بهمن کماندار و خیابان قانون واقع در خیابان پیروزی، خیابان فارابی در منطقه ۱۴ به نام شهید مهران خالدی تغییر کرد.

در ادامه این جلسه کوچه لاله چهارم در خیابان فاضل بجستانی واقع در منطقه ۱۵ به نام شهید مجید قنبری، کوچه بیست و دوم واقع در منطقه ۱۵ نبرد جنوبی خیابان شیخ بقایی با حفظ شماره به نام شهید سعید رزاقی، کوچه بیست و هشتم واقع در حد فاصل خیابان مهران و خیابان جانبازان در منطقه ۱۹ با حفظ شماره به نام شهید عزیزاله سلیمانی، کوچه هجدهم واقع در شهرری، خیابان شهید اردستانی، حد فاصل فلکه دوم و سوم دولت‌آباد با حفظ شماره به نام شهید ناصر صدقی و کوچه بی‌نام در تهرانسر، کوچه شهید راسخ مهر واقع در منطقه ۲۱ به نام شهید محمد ابراهیم سلمانی فیضی نام‌گذاری شد.

همچنین در جلسه امروز یک فوریت طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و یک فوریت اصلاحیه بندهای “ز” و “ط” مصوبه مذکور با اکتریت آرا به تصویب رسیدند.

در یکصد و هجدهمین شورای شهر تهران همچنین بررسی گزارش حسابرسی رسمی شورای شهر تهران در خصوص شهرداری‌های مناطق ۱۶ و ۱۳ برای سال‌های ۹۶ تا ۹۹ در دستور کار اعضا قرار گرفت که دو گزارش اشاره شده مورد تایید اعضا قرار گرفت.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا