دانستنی های پزشکی

تقدیر ولایتی از رئیس دانشگاه آزاد برای ارتقای سطح دانشگاه پزشکی علم وپیشرفت

تقدیر ولایتی از رئیس دانشگاه آزاد برای ارتقای سطح دانشگاه پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی از تلاش‌های محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و همکارانش تقدیر کرد.

متن پیام دکتر ولایتی به شرح زیر است:

«تعلیم و تربیت جوانان پرشور خداجو، اندیشه ورز، خلاق و کارآفرین مبتنی بر فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی و در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی وظیفه سترگی است که مفتخر به عهده داری آن در مجموعه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی هستیم.

روند رو به رشد جذب دانشجو در دوره های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در سنوات اخیر به ویژه در سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ و ارتقای مشهود سطح کمی و کیفی فعالیت‌های دانشی، پژوهشی و فناورانه در دانشگاه آزاد اسلامی نوید بخش آینده ای روشن برای تمدن نوین اسلامی و میهن پرافتخارمان، کهن بوم ایران، است. این موفقیت نشان از افزایش مقبولیت اجتماعی و مرجعیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی دارد و می تواند زمینه حل مسائل و دست یابی به پیشرفت و توسعه کشور را فراهم آورد.

از تلاش صادقانه جنابعالی و همکاران محترم در این راه تشکر می کنم و توفیقات و تأییدات الهی در خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی را برای شما خواستارم.»

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا