اخبار

توزیع بیش از ۱۳۶ هزار تُن آسفالت در سطح معابر غیربزرگراهی از ابتدای سال جاری پرشین طب

توزیع بیش از ۱۳۶ هزار تُن آسفالت در سطح معابر غیربزرگراهی از ابتدای سال جاری پرشین طب

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پخش و اجرای بالغ بر ۱۳۶ هزار تن آسفالت در سطح معابر غیربزرگراهی پایتخت از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، عباس شعبانی؛ سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در جلسه کمیته آسفالت این معاونت با اشاره به تحولات زیرساختی در بهسازی روکش آسفالت معابر بزرگراهی و غیربزرگراهی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳۶ هزار و ۴۰۲ تن آسفالت در سطح معابر غیربزرگراهی پخش و اجرا شده است.

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، با بیان اینکه شاخص میزان پخش و اجرای آسفالت در سطح معابر غیربزرگراهی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است، ابراز امیدواری کرد میزان سهمیه آسفالت مناطق، متعاقب بهره‌برداری از ۲ کارخانه جدید تولید آسفالت به نحوی محسوس افزایش یابد.

وی در خصوص ساماندهی و اصلاح آسفالت بزرگراه آزادگان افزود: تلاش خواهد شد به موازات انجام عملیات تحکیم بستر و اصلاح زیرساختی بخش‌های غربی بزرگراه آزادگان، روکش آسفالت مقاطع شرقی این بزرگراه که دچار عوارض و مشکلات سطحی است نیز به مرور اصلاح شود.

شعبانی با تاکید بر اینکه در بخش بهسازی و مرمت آسفالت معابر باید خدماتی با کیفیت تحویل شهروندان شود، تصریح کرد: از مسیرهایی که آسفالت آنها اصلاح می‌شود عبور می‌کنم تا نحوه مرمت و بهسازی آسفالت به‌ویژه در معابر بزرگراهی را شخصا مورد ارزیابی و بررسی قرار دهم.

به گفته سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، کیفیت آسفالت معابر بزرگراهی به دلیل ترددهای متعدد و کثیر شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار است و از این رو اجرای عملیات بهسازی در این دسته از معابر باید با دقت بیشتری انجام شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا