دانستنی های پزشکی

توسعه همکاری‌های ایران و اندونزی در زمینه‌های علم و فناوری پزشکی علم وپیشرفت

توسعه همکاری‌های ایران و اندونزی در زمینه‌های علم و فناوری پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، در جریان سفر رئیس جمهور ایران و هیأت همراه به کشور اندونزی، توافق‌نامه‌ای با آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی (BRIN) در راستای توسعه همکاری‌های بین دو کشور در حوزه علمی، فناوری و نوآوری امضا شد.

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان را برای آشنایی با زیرساخت‌های فناورانه اندونزی و توسعه بازار محصولات ایران‌ساخت به اندونزی اعزام کرد.

در این سفر، توافق‌نامه‌ای با آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی توسعه همکاری های بین دو کشور در حوزه علمی، فناوری و نوآوری و تسهیل تعریف پروژه‌های مشترک بین معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و رئیس آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی امضا شد. تسهیل تعریف پروژه‌های مشترک بین معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و رئیس آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی از اهداف انعقاد این قرار داد است.

این قرارداد در راستای بهره مندی کشور اندونزی از دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان اجرایی می شود.

در این مراسم دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و لاکسانا تری هاندوکو رئیس آژانس بین‌المللی علمی و نوآوری علمی جمهوری اندونزی حضور داشتند.

در این سفر، همچنین شرکت‌های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی حضور دارند.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا