دانستنی های پزشکی

جزئیات تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد در سامانه آموزشیار اعلام شد پزشکی علم وپیشرفت

جزئیات تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد در سامانه آموزشیار اعلام شد پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه دانشگاه خرگزاری فارس به نقل از  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ایمان عطارزاده مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی درباره تمدید مهلت ثبت‌نام و بارگذاری مدارک پذیرفته‌شدگان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آموزشیار گفت: ضمن تبریک به کلیه پذیرفته‌شدگان، حسب درخواست این عزیزان برای تمدید مهلت ثبت‌نام و ابراز نگرانی برای بارگذاری مدارک در آموزشیار، با برنامه‌ریزی های صورت گرفته مقرر شد طی روز ها و هفته آتی امکان بارگذاری و ثبت‌نام تا آخرین نفر در سامانه آموزشیار فراهم شود. 

وی ادامه داد: تمامی پذیرفته شدگان می توانند در ساعات مختلف روز نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک در سامانه آموزشیار اقدام کنند. 

مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: به کلیه واحدهای دانشگاهی توصیه‌های لازم برای ارائه جدول زمان‌بندی الفبایی برای مدیریت بهتر مراجعات و رسیدگی به درخواست‌های پذیرفته‌شدگان صورت گرفته است.

عطارزاده در پایان خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان به راهنمای ثبت‌نام و بارگذاری مدارک در سامانه آموزشیار، اطلاعیه ها، راهنماها و جدول زمان‌بندی که در سایت واحدهای دانشگاهی ارائه می شود، توجه لازم داشته باشند.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا