اخبار

جلوگیری سازمان بازرسی از خرید تجهیزات خارجی ۸۰۰ میلیارد تومانی برای مترو پرشین طب

جلوگیری سازمان بازرسی از خرید تجهیزات خارجی ۸۰۰ میلیارد تومانی برای مترو پرشین طب

رئیس سازمان بازرسی گفت: پس از نامه هشدارآمیز سازمان بازرسی کل کشور به یکی از ارگان‌ها درباره خریدهای بیش از ۸۰۰ میلیارد تومانی تجهیزات خارجی مربوط به متروی شهری که نمونه داخلی آن وجود داشت از انجام این خرید جلوگیری به عمل آورد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سازمان بازرسی کل کشور در یک سال گذشته بیش از ۱۰۰ نامه هشدارآمیز منتج به نتیجه را در زمینه عدم واردات کالاهای خارجی که نمونه مشابه داخلی دارند، صادر کرده است.

این خبر را ذبیح‌الله خداییان، رئیس سازمان بازرسی امروز در شورای علی قضایی اعلام کرد. او با اشاره به اقدامات این سازمان در زمینه پیشگیری از واردات آن دسته از کالاهای خارجی که نمونه مشابه داخلی دارند، اظهار کرد: سازمان بازرسی طی یک سال گذشته بیش از ۱۰۰ نامه هشدارآمیز منتج به نتیجه را در زمینه عدم واردات کالاهای خارجی که نمونه مشابه داخلی دارند، ارائه داده است.

وی افزود: در یکی از این موارد، پس از نامه هشدارآمیز سازمان بازرسی کل کشور به یکی از ارگان‌ها در رابطه با خریدهای بیش از ۸۰۰ میلیارد تومانی تجهیزات خارجی مربوط به متروی شهری که نمونه داخلی آن وجود داشت از انجام این خرید جلوگیری به عمل آورد.

رئیس سازمان بازرسی تصریح کرد: خط قرمز سازمان بازرسی در کلیه مناقصات بزرگ، خرید آن دسته از کالاهای خارجی است که دارای نمونه مشابه داخلی هستند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا