اخبار

جمع‌آوری ۱۳۴۰ معتاد متجاهر و دستگیری ۶۶۷ خرده‌فروش مواد مخدر در تهران پرشین طب

جمع‌آوری ۱۳۴۰ معتاد متجاهر و دستگیری ۶۶۷ خرده‌فروش مواد مخدر در تهران پرشین طب

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از دستگیری ۶۶۷ خرده فروش مواد مخدر و جمع‌آوری یک هزار و ۳۴۰ معتاد متجاهر در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز در یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سرهنگ ضرغام آذین؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری ۶۶۷ خرده فروش مواد مخدر و جمع‌آوری یک هزار و ۳۴۰ معتاد متجاهر در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز در یک هفته گذشته خبر داد.

وی اظهار کرد: در راستای ارتقاء احساس امنیت و ایجاد فضای ناامن برای مجرمان و هنجارشکنان، مأموران پایگاه‌های مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ضمن شناسایی تعدادی از منازل و پاتوق‌های خرده‌فروشان با هماهنگی با مقام قضائی، نسبت به بازرسی از این مناطق اقدام کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ادامه داد: ماموران با برنامه‌ریزی عملیاتی موفق شدند در بازرسی از آن مکان‌ها، ۱۸ کیلو و ۵۱۶گرم انواع مواد مخدر را کشف و ۶۶۷ خرده فروش مواد افیونی را هم دستگیر و تحویل مراجع قضائی دهند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: طرح‌های پلیس در مبارزه با معضل مواد مخدر، همچنان با قاطعیت تمام ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰، پلیس را در این مسیر حمایت و پشتیبانی کنند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا