اخبار

حال و هوای زائرانی که محرم شدند + فیلم پرشین طب

حال و هوای زائرانی که محرم شدند + فیلم پرشین طب

اینجا در مسجد شجره کوچک و بزرگش نکته‌ای دارند برای گفتن ،کوچکترها از پدر و مادرشان تشکر می‌کنند که باعث شدند در کودکی طعم شیرین زیارت بیت‌الله را بچشند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بیشتر زائران ایرانی از مسجد شجره لباس احرام بر تن کرده و عازم بیت‌الله شدند. مسجد شجره همانجایی است که رسول خدا(ص) لباس احرام برتن کرده؛ شاید نه قطعا این حال روحانی، این جذبه و این کشش که در اینجا حاکم است به برکت قدوم خاتم‌الانبیاست.

اشک‌های زائرین خود گواه بر این حال خوش معنوی است و چه خوب گفت یکی از زائران که بعد از این سفر یک زندگی جدید را آغاز خواهد کرد؛ از خداوند طلب کرد که بر این تصمیش ثابت قدم بماند.

حج تمتع , حج تمتع 402 , مسجد شجره ,

و شاید یکی از مهمترین فلسفه های حج همین تغییر مسیر به سمت خوبی‌ها باشد. اینجا در مسجد شجره کوچک و بزرگش نکته‌ای دارند برای گفتن.

کوچکترها از پدر و مادرشان تشکر می‌کنند که باعث شدند در کودکی طعم شیرین زیارت بیت الله را بچشند؛‌ بزرگترها هم می‌گویند به نیابت از مردم ایران خانه خدا را زیارت خواهند کرد و این حجم خوبی که در اینجا موج می‌زند یک علت مهم دارد، مرگ آگاهی.

این همان نکته‌ای است که زائران هم به کلام جاری کردند؛ اینجا مسجد شجره چنان عظمتی دارد که فقط باید آن را تجربه کرد، ان‌شاءالله که روزی‌تان شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا