اخبار

خداحافظی با بازنشستگان در ترکیب هیئت مدیره شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشوری پرشین طب

خداحافظی با بازنشستگان در ترکیب هیئت مدیره شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشوری پرشین طب

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در دستوری به معاونان سرمایه گذاری و امور اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع، این صندوق، از آنها خواست با قید فوریت، پایان کار افراد بازنشسته در هیئت مدیره شرکتها را اعلام کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نعمت الله ترکی در نامه‌ای به معاونان سرمایه گذاری و امور اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع این صندوق با تاکید بر این موضوع تاکید کرد: لیست احصاء شده از سوی بازرسی ویژه صندوق بازنشستگی کشوری بیانگر عضویت تعدادی از بازنشستگان در هیئت مدیره برخی شرکت‌هاست؛ این در حالیست که جوانان انقلابی، متعهد، متخصص و توانمند در اقصی نقاط کشور همچنان در حال یافتن شغل مناسب هستند.

ترکی آورده است: حقیقتاً جای بسی سؤال و تعجب که چرا در ادوار گذشته به رغم تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نیز قانون مصرح مجلس شورای اسلامی تحت عنوان اصلاح قانون “ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان” مصوب سال ۱۳۹۷، شاهد انتصاب بازنشستگان به جای جوانان کارآمد در هیئت مدیره شرکتها بوده‌ایم.

وی در پایان تاکید کرده است: با عنایت به مفاد بیانیه راهبردی و حکمت بنیان گام دوم انقلاب اسلامی و نیز مطالبه مستمر رئیس جمهور و مقام عالی وزارت در بهره گیری از ظرفیت جوانان انقلابی متخصص و متدین مقتضی است با قید فوریت پایان کار بازنشستگان در هیئت مدیره شرکت‌ها اعلام شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا