دانستنی های پزشکی

دریافت رتبه دو استاندارد ANSI/TIA 942-2017 توسط داده پردازی‌فن آوا پزشکی علم وپیشرفت

دریافت رتبه دو استاندارد ANSI/TIA 942-2017 توسط داده پردازی‌فن آوا پزشکی علم وپیشرفت

دریافت رتبه دو استاندارد ANSI/TIA 942-2017 توسط  داده پردازی‌فن آوا

اخبار شرکت ها؛

 به گزارش ارتباطات و برند گروه فن آوا، شرکت داده پردازی فن آوا به استناد قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به گزارش واصله از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر)، براساس ممیزی انجام شده توسط شرکت گروه مهندسی کاربرد سیستم سدید (کاسیس) مبنی بر تایید انطباق مرکز داده این شرکت با معیارهای مبتنی بر استاندارد ANSI/TIA ۹۴۲-۲۰۱۷ حائز دریافت رتبه دو استاندارد مذکور شناخته شد.

در همین زمینه مسعود زندوکیلی مدیرعامل شرکت داده پردازی فن آوا اظهار کرد: با پیگیری انجام شده و کسب مجوز رتبه بندی مرکز داده، مهر تاییدی بر کیفیت و پایداری مرکز داده و شرکت داده پردازی فن آوا زده شد. امیدوارم بتوانیم پرقدرت‌تر از گذشته خدمات با کیفیت و حرفه ای با دسترس پذیری بالا برای مشتریان فعلی و آتی شرکت ارائه نماییم.

لازم به ذکر است شرکت داده پردازی فن آوا با دارا بودن ۱۰۰ رک فعال و بهره گیری از استانداردهای TIA 942 و BICSI و همچنین استفاده از کادر مجرب و متخصص در حوزه شبکه و زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطابق با رضایت مشتریان و منطبق با استانداردهای جهانی به کار بسته است.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا