اخبار

دستگیری عاملان ناامنی در محله مسعودیه پرشین طب

دستگیری عاملان ناامنی در محله مسعودیه پرشین طب

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۵ تن از عاملان ناامنی که پس از تخریب خودرو با استفاده از سلاح قدرت نمایی و نظم عمومی را برهم می‌زدند، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سرهنگ محمد گودرزی؛ رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، اظهار کرد: بامداد روز گذشته خبری منبی بر درگیری تعدادی اراذل و اوباش در محله “مسعودیه “تهران و تخریب اموال شهروندان دریافت شد و بررسی‌های اولیه نشان از این داشت، این افراد با استفاده از سلاح با تخریب خودرو اقدام به قدرت‌نمایی و برهم زدن آرامش شهروندان می‌کردند.

وی با بیان اینکه این افراد با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شدند، افزود: تیم عملیات کلانتری مسعودیه این پلیس سریعا به محل اعزام و دو نفر از متهمان را که از اراذل و اوباش سابقه دار بوده و قصد حمله به مامورین با سلاح سرد را داشتند در محل زمینگیر و دستگیر کردند و با پی جویی‌های انتظامی سه نفر دیگر از عاملان اصلی ایجاد رعب و وحشت را پس از اخذ مقام قضائی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: هر ۵ متهم در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت شهروندان و تخریب خودرو‌ها اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم امنیت به جد برخورد می شود، خاطر نشان کرد: متهمان با حکم قضائی همگی روانه زندان شدند و دستگیری سایر مرتبطین به پرونده و کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

 

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا