دانستنی های پزشکی

دومین مدرسه علوم اعصاب شناختی با تمرکز بر پیشگیری و درمان اعتیاد برگزار خواهد شد پزشکی علم وپیشرفت

دومین مدرسه علوم اعصاب شناختی با تمرکز بر پیشگیری و درمان اعتیاد برگزار خواهد شد پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، «دومین مدرسه علوم اعصاب شناختی سازمان بین‌المللی مطالعات مغز IBRO (ایبرو)» با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی در تهران برگزار می‌شود.

این دوره آموزشی با شعار «پیشگیری از اعتیاد و توسعه درمان، از مطالعات حیوانی تا نقشه‌برداری مغز انسان»، با هدف فراهم کردن فرصتی برای دانشجویان و محققان آسیا-اقیانوسیه برای کسب دانش سنگ بنای تئوری و عملی علوم اعصاب اعتیاد ۳۱ شهریور تا ۷ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

«علوم اعصاب سلولی و رفتاری»، «علوم اعصاب شناختی» و «علوم اعصاب محاسباتی» مهم‌ترین موضوعات انتخاب شده برای این رویداد است.

این رویداد علمی با حمایت سازمان بین‌المللی مطالعات مغز(ایبرو)، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، انجمن علوم اعصاب ایران و آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برای دانشجویان پزشکی، دانشجویان دکتری و محققان پسا دکتری در قالب سخنرانی‌ها و جلسات عملی با تمرکز بر تکنیک‌های آموزشی برای انجام مطالعات حیوانی و انسانی درحوزه اعتیاد، برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ به وبگاه ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی مراجعه کنند.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا