اخبار

ذبح و توزیع ۷۰۰۰۰ رأس دام بین خانوارهای نیازمند پرشین طب

ذبح و توزیع ۷۰۰۰۰ رأس دام بین خانوارهای نیازمند پرشین طب

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: براساس پیش‌بینی‌ها امسال ۷۰ هزار رأس دام در پویش ملی نذر قربانی ذبح و در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار می‌گیرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سید مرتضی بختیاری؛ رئیس کمیته امداد در مراسم آغاز پویش ملی نذر قربانی که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد با تبریک فرا رسیدن دهه امامت و ولایت اظهار کرد: امسال برای دومین سال، پویش ملی نذر قربانی همزمان با عید سعید قربان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با تقدیر از خیران و مراکز نیکوکاری برای همراهی در پویش نذر قربانی افزود: دفاتر کمیته امداد و ۸ هزار مرکز نیکوکاری در سراسر کشور آماده دریافت نذورات، کمک‌های خیران و گوشت و دام زنده برای نیازمندان هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: توزیع گوشت قربانی با تکریم و رعایت موازین بهداشتی، توسط مددکاران کمیته امداد انجام می‌شوند و مردم و خیران نیز در این زمینه همکاری می‌کنند.

بختیاری گفت: براساس پیش‌بینی‌ها امسال ۷۰ هزار رأس دام در پویش ملی نذر قربانی ذبح و در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: در این پویش مردم نیکوکار ایران اسلامی کمک‌های خود را در قالب نقد، گوشت قربانی و یا دام زنده، به خانواده‌های نیازمند اختصاص می‌دهند. کد دستوری #۱۲* و #۱*۸۸۷۷* برای جذب کمک‌های مردمی در این پویش در نظر گرفته شده است. همچنین دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور و ۸ هزار مرکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های مردمی در روز عید سعید قربان هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: گوشت قربانی در سریع‌ترین زمان ممکن و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا