اخبار

روند نزولی مبتلایان و بستری‌های کرونایی در تهران/ مراجعه عمده مبتلایان با علائم خفیف پرشین طب

روند نزولی مبتلایان و بستری‌های کرونایی در تهران/ مراجعه عمده مبتلایان با علائم خفیف پرشین طب

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران با اشاره به روند نزولی میزان ابتلا به کرونا در استان تهران گفت: بیمارانی که به مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان تهران مراجعه می‌کنند عمدتاً دچار علائم خفیف بیماری کرونا هستند.

علیرضا زالی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت کرونا در استان تهران اظهار کرد: میزان ابتلا به کرونا در تهران مانند بسیاری از شهرهای دیگر در طول یک ماه گذشته نزولی بوده است و تعداد بیماران سرپایی و بستری مراکز درمانی نسبت به ماه گذشته به طور چشمگیری کاهش یافته است.

عمده مبتلایان کرونا علائم خفیف دارند

زالی ادامه داد: بیمارانی که به مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان تهران مراجعه می‌کنند عمدتاً دچار علائم خفیف بیماری کرونا هستند و به ندرت بستری می‌شوند.

بستری ۳۲۲ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های تهران

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران گفت: در حال حاضر ۳۲۲ نفر با تشخیص کرونا در بیمارستان‌های استان تهران بستری هستند.

کرونا هنوز تمام نشده است

وی با بیان این‌که کرونا هنوز تمام نشده، افزود: همچنان شاهد مراجعه سرپایی و بستری تعدادی از افراد به دلیل ابتلا به ویروس کرونا هستیم اما پیش‌بینی می‌شود که اگر بهداشت فردی رعایت شود شاهد افت بیشتر موارد ابتلا به کرونا در پایتخت باشیم.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا