اخبار

رویداد نوآورانه "جینو" در اینوتکس ۲۰۲۳ برگزار شد پرشین طب

رویداد نوآورانه "جینو" در اینوتکس ۲۰۲۳ برگزار شد پرشین طب

پارک پردیس در کنار رویداد اینوتکس، اقدام به برگزاری رویداد نوآوری گیم (جینو) کرده و طی آن آخرین دستاوردهای بازی را بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پارک پردیس در کنار رویداد اینوتکس، اقدام به برگزاری رویداد نوآوری گیم (جینو) کرد و طی آن آخرین دستاوردهای بازی را بررسی می‌کنند.

 مهدی عظیمیان؛ مدیرکل توسعه شعب و پردیس‌ها پارک فناوری پردیس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رویداد جینو برای دومین سال همزمان به رویداد اینوتکس ۲۰۲۳ برگزار می‌شود، گفت: برنامه جینو ۲ روزه است که در روز اول برنامه Rivers Pitch بازی‌سازی از برنامه‌های آن است که با حضور شرکت‌های بزرگ برگزار شد.

وی ادامه داد: در این رویداد نیازهای گیم ارائه و شرکت‌ها به این نیازها، پاسخ فناورانه دادند.

عظیمیان ادامه داد: برگزاری پنلی در زمینه بازی‌سازی از دیگر برنامه‌های این رویداد بوده است.

مدیرکل توسعه شعب و پردیس‌ها، صنعت گیم ایران، گستردگی بازار گیم ایران، ای ـ اکسپورت را از موضوعات مورد بحث در این رویداد نام برد و یادآور شد: پخش برنامه‌های مستند در حوزه گیم، video art و پرفورمنس، رونمایی از غرفه‌های اختصاصی بازی‌سازان، سخت‌افزارهای صنعت گیم، نوآوری و فناوری‌های صنعت گیم، استارتاپی و بازی‌های موبایلی، رونمایی و معرفی بازی‌های ایرانی، برگزاری مسابقات گیمینگ و بازی‌های آنلاین، برگزاری مسابقات بورد گیم و بازی‌های آفلاین از دیگر بخش‌های بخش جینو اینوتکس است.

مدیرکل توسعه شعب و پردیس‌ها اضافه کرد: علاوه بر آن یک رقابت بازی‌سازی به عنوان Pitch جینو به سفارش پارک فناوری پردیس تعریف شده است که فراخوان آن از ۱۹ اردیبهشت آغاز شده و تا ۱۵ خرداد به شرکت‌های بازی‌سازی و استارت‌آپ‌ها فرصت داده شده تا با ارسال آثار خود، در این رقابت مشارکت کنند.

عظیمیان خاطرنشان کرد: روز ۱۵ خرداد داوری مرحله اول این رقابت شروع می شود و فرایند داوری نا ۱۵ تیر ادامه دارد.

وی اضافه کرد: از ۳ طرح برتر این رویداد حوزه تقدیر می‌شود که نفر اول ۱۰ میلیون تومان، نفر دوم ۳۰ میلیون تومان و نفر سوم ۱۵ میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا