دانستنی های پزشکی

شرکت بایدو: هوش مصنوعی ما چت‌جی‌پی‌تی را شکست می‌دهد پزشکی علم وپیشرفت

شرکت بایدو: هوش مصنوعی ما چت‌جی‌پی‌تی را شکست می‌دهد پزشکی علم وپیشرفت

شرکت بایدو: هوش مصنوعی ما چت‌جی‌پی‌تی را شکست می‌دهد

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از رویترز،شرکت  بایدو ارائه‌دهنده پیشرو موتور جستجوی چین، گفت که آخرین نسخه این سرویس در چندین معیار کلیدی از چت‌جی‌پی‌تی پیشی گرفته است.

بایدو در بیانیه‌ای در روز سه‌شنبه گفت که ارنی۳٫۵، آخرین نسخه از مدل هوش مصنوعی، از چت‌جی‌پی‌تی در امتیازات توانایی جامع پیشی گرفته است.

این شرکت مستقر در پکن به آزمایشی اشاره کرد که روزنامه دولتی «چاینا ساینس دیلی» با استفاده از مجموعه داده‌هایی از جمله AGIEval و C-Eval، دو معیار مورد استفاده برای ارزیابی عملکرد مدل‌های هوش مصنوعی اجرا کرد.

بایدو اولین شرکت بزرگ فناوری چینی بود که در ماه مارس(اسفند-فروردین) هوش مصنوعی ارنی بات را برای رقابت با چت‌جی‌پی‌تی معرفی کرد. ارنی که بر اساس مدل قدیمی‌تر بایدو Ernie 3.0 AI ساخته شده است، در سه ماه گذشته در آزمایش‌های دعوت کاربران بوده است.

از آن زمان دیگر شرکت‌های بزرگ فناوری چین، از جمله علی بابا و تنسنت، مدل‌های هوش مصنوعی مربوطه خود را معرفی کرده‌اند.

بایدو گفت که مدل جدید آن با آموزش و کارایی استنتاج بهتری ارائه می‌شود که در آینده آن را سریع‌تر و ارزان‌تر می‌کند. بایدو همچنین گفت که مدل جدید آن از پلاگین های خارجی پشتیبانی می‌کند.

پلاگین ها برنامه‌های اضافی هستند که به هوش مصنوعی بایدو اجازه می‌دهند روی سناریوهای خاص تری مانند خلاصه کردن متن طولانی و ایجاد پاسخ‌های دقیق‌تر کار کند.

چت‌جی‌پی‌تی  پشتیبانی از افزونه را در ماه مارس عرضه کرد.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا