دانستنی های پزشکی

فراخوان جشنواره نانو و رسانه ۱۴۰۲ پزشکی علم وپیشرفت

فراخوان جشنواره نانو و رسانه ۱۴۰۲ پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری فناوری نانو ایران، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف معرفی برترین آثار رسانه‌ای در حوزه فناوری نانو، هر ساله جشنواره «نانو و رسانه» را برگزار می‌کند. علاقه‌مندان به شرکت در این دوره از جشنواره می‌توانند آثار خود را از ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ تا ۲۰ خردادماه ۱۴۰۲ به دبیرخانه جشنواره «نانو و رسانه» ارسال کنند.

شرایط حضور در جشنواره:

  •  آثار ارسالی باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای مرتبط با فناوری نانو باشد.
  •  آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شوند که در فاصله زمانی اول تیر‌ماه سال ۱۴۰۱ تا پایان اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ از طریق رسانه‌های رسمی، صنعتی، دانشجویی و یا شبکه‌های اجتماعی منتشر شده باشند.
  • هر شرکت‌کننده می‌تواند ۵ اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.
  •  محدودیتی برای شرکت در چند بخش (قالب‌های آثار) وجود ندارد و شرکت‌کنندگان می‌توانند به طور همزمان آثار خود را در چند بخش به رقابت بگذارند.

نحوۀ ارسال آثار:

علاقه‌مندان جهت شرکت در جشنواره نانو و رسانه، می‌توانند با مراجعه به سایت nanomedia.ir آثار خود را طبق قالب‌های ذیل ارسال کنند.

  •   در این بخش فقط آثار منتشر شده در روزنامه‌ها و مجلات کثیرالانتشار (بخش رسانه‌های عمومی)، نشریات تخصصی (بخش رسانه‌های تخصصی صنعت) و آثار رسانه‌های دانشجویی پذیرفته می‌شوند.
  •  از نظر ستاد جشنواره، ارسال کننده عکس مالک اثر شناخته می‌شود و مسئولیت هرگونه مغایرت و پیامدهای ناشی از آن بر عهده وی خواهد بود.
  •  کلیه آثار تولید شده توسط فرد و رسانه‌های مرتبط با فناوری نانو در همه شبکه‌های اجتماعی (توئیتر، اینستاگرام، شبکه‌های اجتماعی ایرانی و…) قابلیت شرکت در جشنواره را دارند.

در جشنواره نانو و رسانه، همچنین رسانه های برتر و افراد با عملکرد برتر، براساس عملکرد سال ۱۴۰۱  معرفی و تقدیر می‌شوند. برای این منظور، محتواهای منتشر شده در رسانه‌های رسمی کشور به صورت روزانه رصد شده و براساس معیارهای کمی و کیفی امتیازدهی می‌شوند.

دبیرخانه جشنواره با شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۶۴۲۴۶۶۰۲ و ۰۹۲۰۶۳۱۰۰۶۳ در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات است.

 

 

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا