دانستنی های پزشکی

فراخوان حضور شرکت‌های فناور ایرانی در بیست‌و‌دومین دوره نمایشگاه نفت و گاز مسکو پزشکی علم وپیشرفت

فراخوان حضور شرکت‌های فناور ایرانی در بیست‌و‌دومین دوره نمایشگاه نفت و گاز مسکو پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس و به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در بیست‌و‌دومین دوره نمایشگاه نفت و گاز مسکو (NEFTEGAZ 2023) با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برپا می‌شود.

این رویداد از ۴ تا ۷ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ در مسکو میزبان بیش از ۳۵۰ شرکت از ۱۶ کشور به عنوان غرفه‌دار در فضایی بیشتر از ۳۰ هزار متر مربع خواهد بود. «صنایع نفت و گاز»، «پتروشیمی»، «تجهیزات حمل و نقل فرآورده‌های نفتی» و «فناوری اطلاعات در صنعت نفت و گاز» مهم‌ترین محورهای این رویداد بین‌المللی است.

نمایشگاه نفت و گاز مسکو (NEFTEGAZ) بزرگترین نمایشگاه صنعت نفت و گاز روسیه محسوب می‌شود. این رویداد جهانی و مجمع جهانی نمایشگاه های بین‌المللی یک جایگاه مؤثر برای تعامل تجاری در کنار متخصصان صنعت نفت و گاز روسیه و خارجی است و گزینه مناسبی برای راه‌اندازی پروژه‌های جدید و خبردارشدن از آخرین گرایش‌های جهانی و چشم‌اندازهای توسعه صنعت است.

شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ایرانی نیز با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی می‌توانند در نمایشگاه نفت و گاز مسکو حضور یابند و آخرین دستاوردها و محصولات خود را به نمایش بگذارند.

شرکت‌های علاقه‌مند در این حوزه می‌توانند جهت حضور در این رویداد، درخواست خود را تا تاریخ ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ در وبگاه خانه نوآوری و فناوری ایران در روسیه مراجعه کنند.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا