دانستنی های پزشکی

فناوری‌های شناختی در خدمت محرومیت‌زدایی قرار می‌گیرد پزشکی علم وپیشرفت

فناوری‌های شناختی در خدمت محرومیت‌زدایی قرار می‌گیرد پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با برپایی پاویون شناختی در نمایشگاه آبادیران مشارکت خواهد کرد.

این پاویون با هدف تجهیز مراکز درمانی و پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت، گسترش خدمات و توسعه محصولات مرتبط با معلولین و افراد توان‌خواه، کمک به توسعه زیرساخت‌های آموزشی در فضاها و مراکز آموزشی و بستر‌سازی در اجرای عدالت آموزشی در حوزه‌های دانش علوم شناختی برپا خواهد شد.

تیم‌های دارای طرح، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های سلامت شناختی و فناوری‌های آموزشی که از توانمندی و ظرفیت‌های لازم برای کمک به محرومیت‌زدایی و افزایش سطح رفاه و دسترسی در مناطق محروم برخوردار هستند، می‌توانند در این رویداد مشارکت کنند.

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران) با  هدف کمک به توسعه مناطق محروم از طریق معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور برای پاسخ به چالش‌ها، ایجاد اشتغال پایدار، توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات‌ این شرکت‌ها برای محرومیت‌زدایی، از ۲۳ تا ۲۵ خردادماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه نمایشگاه مراجعه کنند.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا