اخبار

فیلم‌ منحصر‌به‌فرد "زمین" از زاویه دید ایستگاه فضایی چین پرشین طب

فیلم‌ منحصر‌به‌فرد "زمین" از زاویه دید ایستگاه فضایی چین پرشین طب

ایستگاه فضایی چین ویدئویی زیبا از کره زمین منتشر کرد؛ این ویدئو از دید ایستگاه فضایی چین، کره زمین را با رنگ آبی چشم‌نوازی نشان می‌دهد که سرشار از زندگی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ایستگاه فضایی چین ویدئویی زیبا از کره زمین منتشر کرد. این ویدئو از دید ایستگاه فضایی چین، کره زمین را با رنگ آبی چشم‌نوازی نشان می‌دهد که نشان‌دهنده حیات و زندگی است.

در بخش‌هایی از این ویدیو، عمدتاً ایستگاه فضایی چین را می‌بینید که با سرعتی ملایم در مداری نزدیک به زمین حرکت می‌کند اما صحنه‌هایی از این ویدیو صرفاً زمین را به تصویر می‌کشد که مانند یک گوی مرمری در پهنه کیهان معلق مانده است:

 

ایستگاه فضایی چین ,

به گزارش تسنیم، با بازنشستگی ایستگاه فضایی بین‌المللی در سال‌های آینده، ایستگاه فضایی چین تنها ایستگاهی خواهد بود که در حال خدمت است. مقامات اداره ملی فضایی چین برای همکاری بین‌المللی و برای شرکت فضانوردان غیرچینی در مأموریت‌های آینده ایستگاه فضایی این کشور ابراز تمایل کرده‌اند.

انتظار می‌رود تا اواخر سال ۲۰۲۲، ایستگاه فضایی چین حدود ۶۶ تن وزن داشته باشد؛ این ایستگاه کوچک‌تر از ایستگاه فضایی بین‌المللی است و براساس برآوردها، ایستگاه فضایی چین پس از تکمیل حدود ۴۵۰ تن وزن خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا